Blitz | Kliko dhe Informohu

Rreth e Rrotull

#LIB Incident gjatë trasmetimit Live, Arjola dhe Kelvi përpëlitin sytë

    #LIB Incident gjatë trasmetimit Live, Arjola dhe Kelvi përpëlitin sytë

Një ngjarje aspak e zakonshme në ekranet shqiptare ka ndodhur mëngjesin e sotëm në trasmetimin live tek emisioni “Ditë e re” në Ora HD me Kelvin dhe Arjolën. Blitz.al ka

Read Full Article

7 sugjerime librash të cilët këtë panair duhet t’i bëni pjesë të bibiliotekës suaj

    7 sugjerime librash të cilët këtë panair duhet t’i bëni pjesë të bibiliotekës suaj

Panairi i librit është një nga ngjarjet më të rëndësishme të vitit ku shtepitë botuese bashkohen për të prezantuar botimet e një viti pune. Çdo vit ne mezi presim panairin

Read Full Article

Jul Deda thumbon sërish Mirën: “E dështuar…”

    Jul Deda thumbon sërish Mirën: “E dështuar…”

Fillimisht, nëse nuk jeni në dijeni të sherrit virtual mes Jul Dedës dhe Mira Kazhanit, lexoni lajmin tek linku më poshtë, më pas klinoni butonin “back” në celularin tuaj për

Read Full Article

(Video) Rrëzimi i prezantueses shqiptare në trasmetim Live

    (Video) Rrëzimi i prezantueses shqiptare në trasmetim Live

Stela Kotri, prezantuesja shqiptare e cila këtë përiudhë është e angazhuar në kërcim, në “Dance With Me” me partner Valer Kolnikaj, ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram videon

Read Full Article

Fifi pret flokët shkurt fare dhe nuk njihet!

    Fifi pret flokët shkurt fare dhe nuk njihet!

Kur themi shkurt fare, i referohemi Fifit, këngëtares së njohur e cila gjithmonë është shfaqur me flokët me onde e goxha të gjata. Së fundmi këngëtarja ka bërë ndryshimin drastik

Read Full Article

Politika fut në sherr Julin dhe Mirën: “Gjejini një burrë që të qetësohet”

    Politika fut në sherr Julin dhe Mirën: “Gjejini një burrë që të qetësohet”

Sherri i radhës virtual, me kunja e replika Instagram-i i përket gazetares Mira Kazhani dhe aktorit Jul Deda. Shkak është bërë një shkrim i gazetares teksa shprehej mbi protestën e

Read Full Article

“Nuk tregova derisa mbusha 18 vjeç”, Angela Martini rrëfen keqtrajtimet e njerkës

    “Nuk tregova derisa mbusha 18 vjeç”, Angela Martini rrëfen keqtrajtimet e njerkës

Modelja shqiptare Angela Martini ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Opinion” për të folur mbi librin e saj të parë “Dashuri, shpresë, dritë”. Modelja tregoi se ky libër nxjerr

Read Full Article

A i duhet Eurovisionit një këngë nga Roberti dedikuar Norës?

    A i duhet Eurovisionit një këngë nga Roberti dedikuar Norës?

Fillimisht le të kënaqim pak syrin me një prej baballarëve më sexy në show biz, Robert Berisha! Pra, ka një trup super, buzët, shikimin, krahët, shpatullat, çdo pjesë e trupit

Read Full Article

Kur do të shfaqet për publikun filmi i Bes Kallakut?

  Kur do të shfaqet për publikun filmi i Bes Kallakut?

Bes Kallaku vjen për herë të parë me një produksion të vetin. Filmi i zhanerit komedi i cili mban emrin

Read Full Article

#LIB Sot duken si kukulla por nuk do t’a besoni si dukeshin Aulona dhe Fatma 9 ditë më parë…

  #LIB Sot duken si kukulla por nuk do t’a besoni si dukeshin Aulona dhe Fatma 9 ditë më parë…

Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu, dy moderatoret e “ThumbON” në fotot e postuara së fundmi duken tepër të kuruara në

Read Full Article

Diana Ziu akuzoi Festivalin e RTSH-së për korrupsion, Alketa Vejsiu thotë të kundërtën!

  Diana Ziu akuzoi Festivalin e RTSH-së për korrupsion, Alketa Vejsiu thotë të kundërtën!

Lajmi se dyshes Grabocka-Vejsiu iu besua organizimi dhe prezantimi i Festivalit të RTSH-së u bë publik pak muaj më parë.

Read Full Article

Fero flet më në fund për ndarjen nga Arbenita dhe tregon se faji i kujt ishte!

  Fero flet më në fund për ndarjen nga Arbenita dhe tregon se faji i kujt ishte!

E teksa po shijonin lidhjen dhe jetesën në Gjermani, Fero dhe Arbenita i dhanë fund lidhjes së tyre e cila

Read Full Article

Për t’u konfuzuar pak më shumë, Loredana publikon video duke kënduar këngën e re të Mozzik

  Për t’u konfuzuar pak më shumë, Loredana publikon video duke kënduar këngën e re të Mozzik

Pak ditë më parë Mozzik publikoi projektin e tij të ri, “Dhelpër Dinake” e cila mendohet se është një dedikim

Read Full Article

Kejvina paska bashkëjetuar me nipin e deputetit të PS-së?

  Kejvina paska bashkëjetuar me nipin e deputetit të PS-së?

Pak ditë më parë qarkulloi me shpejtësi lajmi se, bukuroshja Kejvina Kthella u mbajt rreth 10 orë në pyetje në

Read Full Article

Për 100 mijë euro ky muzikant do të bënte tallava!

  Për 100 mijë euro ky muzikant do të bënte tallava!

Të ftuar në “Ditë e re” në Ora HD me Kelvin dhe Arjolën ka qenë grupi “Into Thin Air” i

Read Full Article

Na gjeni një titull për këtë lajm rreth Marselës!

  Na gjeni një titull për këtë lajm rreth Marselës!

Marsela Çibukaj, këngëtarja e njohur shqiptare prezantoi ditën e djeshme tek “Kënga Magjike 2019” këngën e saj konkurruese me titull

Read Full Article

U tha se do të merrte 180 mijë euro, Ardit Gjebrea reagon ashpër!

  U tha se do të merrte 180 mijë euro, Ardit Gjebrea reagon ashpër!

“Çmenduri, Ardit Gjebrea, 180 mijë euro për këngën e inagurimit të stadiumit”- ishte pikërisht ky titulli i lajmit të “syri.net”

Read Full Article

Del video e bllokimit në ashensor, Niko Komani në gjendje të rëndë

  Del video e bllokimit në ashensor, Niko Komani në gjendje të rëndë

Pas promos së publikuar në mediat sociale, mbrëmjen e djeshme është publikuar kamera e fshehtë e radhës nga “ThumbON” në

Read Full Article

Mirela Kumbaro thumbon fëmijët e ministrave

  Mirela Kumbaro thumbon fëmijët e ministrave

Mirela Kumbaro ka qenë një ndër të ftuarat e “Thumb On” ditën e djeshme”. Në banakun e “ThumbOn” ish-ministrja rrëfeu

Read Full Article

Mirela Kumbaro: Nuk do më dalin vitet e jetës për t’i kërkuar ndjesë nënës për gjithë ankthet që i kam shkaktuar

  Mirela Kumbaro: Nuk do më dalin vitet e jetës për t’i kërkuar ndjesë nënës për gjithë ankthet që i kam shkaktuar

Mirela Kumbaro, e ftuar në emisionin “Thumb On” në RTV Ora, tha se familja e saj i ka dhënë mbështetje

Read Full Article

Pas lajmeve në emisionin “ThumbOn”, Ana Lika zbulon të fejuarën e Drilon Hoxhës

  Pas lajmeve në emisionin “ThumbOn”, Ana Lika zbulon të fejuarën e Drilon Hoxhës

Ditën e djeshme në emisionin “Thumb On”, Agjenti 00Thumb zbuloi se Ana Lika dhe Drilon Hoxha jo vetëm që po

Read Full Article