Blitz | Kliko dhe Informohu

Rreth e Rrotull

Na gjeni një titull për këtë lajm rreth Marselës!

    Na gjeni një titull për këtë lajm rreth Marselës!

Marsela Çibukaj, këngëtarja e njohur shqiptare prezantoi ditën e djeshme tek “Kënga Magjike 2019” këngën e saj konkurruese me titull “Thërrime dashurie, kompozuar nga Adi Hila dhe me tekst të

Read Full Article

U tha se do të merrte 180 mijë euro, Ardit Gjebrea reagon ashpër!

    U tha se do të merrte 180 mijë euro, Ardit Gjebrea reagon ashpër!

“Çmenduri, Ardit Gjebrea, 180 mijë euro për këngën e inagurimit të stadiumit”- ishte pikërisht ky titulli i lajmit të “syri.net” që bëri mediat të flisnin duke bërë edhe Ardit Gjebrean

Read Full Article

Del video e bllokimit në ashensor, Niko Komani në gjendje të rëndë

    Del video e bllokimit në ashensor, Niko Komani në gjendje të rëndë

Pas promos së publikuar në mediat sociale, mbrëmjen e djeshme është publikuar kamera e fshehtë e radhës nga “ThumbON” në ekranin e “Ora News”. Ronaldo Sharka, gazetari i “ThumbON” fton

Read Full Article

Mirela Kumbaro thumbon fëmijët e ministrave

    Mirela Kumbaro thumbon fëmijët e ministrave

Mirela Kumbaro ka qenë një ndër të ftuarat e “Thumb On” ditën e djeshme”. Në banakun e “ThumbOn” ish-ministrja rrëfeu detaje jo vetëm nga koha kur ushtronte detyrën në ministri

Read Full Article

Mirela Kumbaro: Nuk do më dalin vitet e jetës për t’i kërkuar ndjesë nënës për gjithë ankthet që i kam shkaktuar

    Mirela Kumbaro: Nuk do më dalin vitet e jetës për t’i kërkuar ndjesë nënës për gjithë ankthet që i kam shkaktuar

Mirela Kumbaro, e ftuar në emisionin “Thumb On” në RTV Ora, tha se familja e saj i ka dhënë mbështetje të jashtëzakonshme gjatë kohës që ishte ministre e Kulturës. Ndërsa

Read Full Article

Pas lajmeve në emisionin “ThumbOn”, Ana Lika zbulon të fejuarën e Drilon Hoxhës

    Pas lajmeve në emisionin “ThumbOn”, Ana Lika zbulon të fejuarën e Drilon Hoxhës

Ditën e djeshme në emisionin “Thumb On”, Agjenti 00Thumb zbuloi se Ana Lika dhe Drilon Hoxha jo vetëm që po rrinë shumë bashkë për shkak se po punojnë për një

Read Full Article

Agjenti 00Thumb: Drilon Hoxha dhe Anna Lika në një lidhje dashurie!

    Agjenti 00Thumb: Drilon Hoxha dhe Anna Lika në një lidhje dashurie!

Agjenti 00Thumb, personazhi misterioz në “ThumbON” vazhdon të ngjallë kureshtjen e publikut. Mbrëmjen e djeshme teksa dy moderatoret, Aulona dhe Fatma afrohen pranë tij për të zbuluar të rejat e

Read Full Article

Përse e tradhëtoi Ramën për Leonardo Di Caprion? Mirela Kumbaro jep përgjigjen e saj

    Përse e tradhëtoi Ramën për Leonardo Di Caprion? Mirela Kumbaro jep përgjigjen e saj

Ish-ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro doli kundër vendimit të qeverisë për shfrytëzimin e Vjosës për ndërtimin e HEC-eve. Ajo shpërndau në Twitter statusin e aktorit të famshëm, Leonardo Dicaprio, i

Read Full Article

Samanta Karavella vs. Young Zerka: 1=1

  Samanta Karavella vs. Young Zerka: 1=1

Në puntatën e javës së kaluar, tek sfida “Paintball” në “Shiko kush luan”, Young Zerka qëlloi fotografinë e Samanta Karavellës

Read Full Article

“Kam qëndruar 1 vit pa ngrënë”- Gazetarja shqiptare flet hapur për bullizmin dhe kalimin në anoreksi!

  “Kam qëndruar 1 vit pa ngrënë”- Gazetarja shqiptare flet hapur për bullizmin dhe kalimin në anoreksi!

E ftuar këtë të premte në “Late Night Show” nga Kastro Zizo në Ora Televizion ka qenë gazetarja, njëkohësisht këngëtarja

Read Full Article

Kamera e fshehtë/ Niko Komani bllokohet në ashensor, ulërima dhe të shara

  Kamera e fshehtë/ Niko Komani bllokohet në ashensor, ulërima dhe të shara

“ThumbON” rikthehet sonte në puntatën e dytë në ekranin e Ora Televizion me shumë supriza nga Fatma dhe Aulona. Pas

Read Full Article

“E ndihmova Eva Muratin kur ishte papunë”, producenti i njohur shprehet se jo të gjithë i janë mirënjohës sot…

  “E ndihmova Eva Muratin kur ishte papunë”, producenti i njohur shprehet se jo të gjithë i janë mirënjohës sot…

Eduart Deda, i ftur ditën e djeshme në “Vizioni i Pasdites” ka tërhequr vëmendje me një deklaratë të tijën. Producenti

Read Full Article

Shtatzënia e Fatmës nuk paska qenë e lehtë: Haja veç bukë, djathë dhe domate

  Shtatzënia e Fatmës nuk paska qenë e lehtë: Haja veç bukë, djathë dhe domate

Fatma Methasani ishte e ftuar pasditen e djeshme në emisionin “Lart e Poshtë”, ku ka folur për shtatzëninë dhe ka

Read Full Article

Nuk e lë me aq, Diana Ziu letër publike Edi Ramës: Ju jeni “urdhri nga lart” për shoqen Vera e shokun Zhani

  Nuk e lë me aq, Diana Ziu letër publike Edi Ramës: Ju jeni “urdhri nga lart” për shoqen Vera e shokun Zhani

Diana Ziu ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike ditët e fundit për shkak të kundërshtimeve të saj publike pasi

Read Full Article

Nënë për herë të parë, Vilma Masha zbulon gjininë e bebit që do të vijë në jetë

  Nënë për herë të parë, Vilma Masha zbulon gjininë e bebit që do të vijë në jetë

Vilma Masha është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe brenda pak javësh ajo do të bëhet nënë për herë

Read Full Article

Keni 1 minutë kohë për mamin (dhe babin) e Taynës?

  Keni 1 minutë kohë për mamin (dhe babin) e Taynës?

Si fillimisht faleminderit! Së dyti, le të flasim pak për prindërit e Taynës por më parë le të kujtojmë disa

Read Full Article

Dalin fakte të reja, Redjan Rraja: “Kam qenë me Kejvinën kur ka ndodhur atentati”

  Dalin fakte të reja, Redjan Rraja: “Kam qenë me Kejvinën kur ka ndodhur atentati”

Orët e fundit në media po qarkullon lajmi se, Kejvina Kthella ka qëndruar rreth 10 orë në pyetje tek Prokuroria

Read Full Article

Pas 13 vitesh në transmetim, mbyllet programi i njohur i Vizion Plus

  Pas 13 vitesh në transmetim, mbyllet programi i njohur i Vizion Plus

Ndërkohë që projekte të ndryshme kanë nisur të zhvillohen dhe promovohen në televizion,  ka edhe nga ata që mbyllen. Ditën

Read Full Article

Njëra nga motrat largohet nga reality show “Keeping Up With The Kardashians”

  Njëra nga motrat largohet nga reality show “Keeping Up With The Kardashians”

DUket e pabesueshme por ja që një nga protagonistet e reality show më të dnjekur në Amerikë, “Keeping up with

Read Full Article

Kunja për Kejvinën? Einxhel Shkira: “Do ju gjej një e nga një!”

  Kunja për Kejvinën? Einxhel Shkira: “Do ju gjej një e nga një!”

Pas lajmit se Kejvina Kthella u mbajt në pyetje mbi 10 orë në Prokurorinë e Krimeve të Rënda në Tiranë,

Read Full Article

Kejvina Kthella 10 orë në pyetje në Prokurori, i sekuestrohet edhe telefoni

  Kejvina Kthella 10 orë në pyetje në Prokurori, i sekuestrohet edhe telefoni

Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella mësohet të ketë qëndruar rreth 10 orë në pyetje në Prokurori, madje i

Read Full Article