Blitz | Kliko dhe Informohu

Klipe te Reja

Besa “nuk e la të binte” Elinelin

    Besa “nuk e la të binte” Elinelin

Mbrëmjen e djeshme në finalen e “The Voice”, Besa Kokëdhima dhe Elinel debutuan për herë të parë bashkëpunimin e tyre. Edhe pse performanca u shoqërua nga një incident i vogël

Read Full Article

Majk ka një mesazh për të: Ti je katile

    Majk ka një mesazh për të: Ti je katile

Vetëm pak minuta më parë, Majk ka publikuar këngën e tij më të re, “Katile”. “Ta fala zemrën, por ti ma ktheve”,- thotë vetë Majk në një frazë të këngës

Read Full Article

(Video) Repere seksi si Zanfina Ismaili

    (Video) Repere seksi si Zanfina Ismaili

Vitet e fundit, Zanfina ka qenë pak më e tërhequr nga muzika. Gati një vit më parë ajo publikoi baladën e ndjerë kushtuar nënës së saj, Monës, me titull “M”.

Read Full Article

Pas ndarjes nga Adrian Gaxha, Lindon Berisha publikon klipin e ri me një tjetër këngëtar

Pas ndarjes nga Adrian Gaxha, Lindon Berisha publikon klipin e ri me një tjetër këngëtar

Lindon Berisha ka pasur disa publikime të njëpasnjëshme me Adrian Gaxhën, madje prej dy vitesh pjesë e labelit të tij “Brick Records”. Por pas ndarjes prej tij ai ka bashkëpunuar

Read Full Article

Bes Kallaku dhe Kimikati na kanë habitur tek s’mban më: Të kam dh* mu n’dashni!

    Bes Kallaku dhe Kimikati na kanë habitur tek s’mban më: Të kam dh* mu n’dashni!

Bes Kallaku mund të themi se, përveçse një nga aktorët më të mirë në Shqipëri, ka filluar të konkurrojë seriozisht edhe këngëtarët. Bashkëpunimi i tij me Ylli Bakën, “Gëzuar Baftjar” pa

Read Full Article

Cozman nuk e ka harruar Tunën dhe këtë e dëshmon qartë klipi i tij i ri

    Cozman nuk e ka harruar Tunën dhe këtë e dëshmon qartë klipi i tij i ri

Pas “Shoqnisë” të gjithë fansat e reperit Cozman e prisnin një tjetër këngë prej tij e cila  nuk vonoi. Mbrëmjen e djeshme Cozman ka publikuar projektin e tij më të ri

Read Full Article

Çunat u rikthyen! Seldi dhe Sinani publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë pas…

    Çunat u rikthyen! Seldi dhe Sinani publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë pas…

Pas zërave për një ftohje mes këngëtarëve të njohur, Sinan Hoxha dhe Seldi Qalliu janë rikthyer sërish me një bashkëpunim. Nëse tashmë artistët përpiqen të sjellin projekte për të na

Read Full Article

(Video) “Nrg Band” tregon se si janë të pasmet e femrave ballkanike

    (Video) “Nrg Band” tregon se si janë të pasmet e femrave ballkanike

“Nrg Band” ka publikuar klipin më të ri me titull “Balkanbooty”. Fillimisht, djemtë e “Nrg Band” janë në një bar duke pirë vetëm dhe duke kënduar: “Edhe nëse jam me tjetër

Read Full Article

Problemet e Vukman dhe Big Bastës i zgjidh veç Kastro Zizo

  Problemet e Vukman dhe Big Bastës i zgjidh veç Kastro Zizo

Mbrëmjen e djeshme, Visjan Ukcenaj, i njohur ndryshe si Vukman, dhe Big Basta, kanë publikuar klipin e tyre më të

Read Full Article

Ardian Bujupi dhe Mohombi modernizojnë këngën e njohur të Tarkan-it

  Ardian Bujupi dhe Mohombi modernizojnë këngën e njohur të Tarkan-it

U përfol ditë më parë për një bashkëpunim mes këngëtarit shqiptar Ardian Bujupi dhe këngëtarit të njohur Mohombi. E më

Read Full Article

(Video) Capital T bën bashkë të gjitha personazhet e “Disney”-t

  (Video) Capital T bën bashkë të gjitha personazhet e “Disney”-t

Vetëm pak minuta më parë, Capital T ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Uno”. Klipi i

Read Full Article

Çfarë ndodh kur je me Dren Abazin?

  Çfarë ndodh kur je me Dren Abazin?

Ndoshta shumë prej jush keni menduar se ku ka humbur Dren Abazi, këngëtari i baladave romantike, por më në fund ai

Read Full Article

Era Rusi si asnjëherë: “Ti më ke lon pa men!”

  Era Rusi si asnjëherë: “Ti më ke lon pa men!”

Këngëtarja Era Rusi sapo ka lançuar këngën e saj “Nale”, me muzikë të Kledi Bahitit, produksion të labelit “Threedots” dhe

Read Full Article

Samanta “bashkë” me 2Ton kanë një surprizë

  Samanta “bashkë” me 2Ton kanë një surprizë

Mbrëmjen e djeshme, Samanta Karavella ka publikuar klipin e saj më të ri në bashkëpunim me 2Ton. Kënga titullohet “Bashkë”

Read Full Article

Stine i bën nënës dhuratën më të bukur…

  Stine i bën nënës dhuratën më të bukur…

Pas këngës “Bela”, kantautori Ernest Duka ka publikuar vetëm pak minuta më parë projektin e tij më të ri, “Mama”.

Read Full Article

Pse-të e Argjentina Ramosajt…

  Pse-të e Argjentina Ramosajt…

I kishte munguar për më shumë se dy vjet skenës dhe më në fund këngëtarja Argjentina Ramosaj ka publikuar këngën

Read Full Article

Pritja mbaroi… Era Istrefi publikon “Redrum”

  Pritja mbaroi… Era Istrefi publikon “Redrum”

Vetëm pak minuta më parë, Era Istrefi publikoi këngën e shumëpritur “Redrum”. Pas suksesit të hitit “Bon Bon”, Era Istrefi

Read Full Article

Dua Lipa më shumë se sensuale i tregon se e mendon gjithë kohës…

  Dua Lipa më shumë se sensuale i tregon se e mendon gjithë kohës…

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, vetëm pak minuta më parë ka lançuar videoklipin më të ri të këngës “Thinkin

Read Full Article

Greta Koçi ka diçka për t’i thënë “Atij”

  Greta Koçi ka diçka për t’i thënë “Atij”

Greta Koçi ka vendosur të rikthehet me një tjetër projekt muzikor pas bashkëpunimit me Nurteel. Këngëtarja prej pak kohësh e

Read Full Article

Dedikim për macen. Kush është “maca” e Kastro Zizos?

  Dedikim për macen. Kush është “maca” e Kastro Zizos?

Vetëm pak minuta më parë, Kastro Zizo ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me Vin Velin.

Read Full Article

Xhelozë për Majk dhe Onat? Përgjigjen reperët: “Le t’xhelozojnë…”

  Xhelozë për Majk dhe Onat? Përgjigjen reperët: “Le t’xhelozojnë…”

Vetëm pak më parë, Majk dhe Onat kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpërfolur me titull “Le t’xhelozojnë”. Reperët i këndojnë parasë,

Read Full Article