Blitz | Kliko dhe Informohu

Biografi

(EKSKLUZIVE) Rrëfimi pa doreza i vajzës së parë RENEA: “Si ndihem mes kolegëve meshkuj. Nuk kam frikë nga vdekja”

    (EKSKLUZIVE) Rrëfimi pa doreza i vajzës së parë RENEA: “Si ndihem mes kolegëve meshkuj. Nuk kam frikë nga vdekja”

Nga Elton Dono Rezarta Hoxhaj është një basketbolliste e talentuar e ekipit të Tiranës, por së fundmi ka thyer një tabu në radhët e forcave të policisë shqiptare. Është efektivja

Read Full Article