Blitz

showblitz

Top Channel zhgënjen aktorin e Portokalli-së, Florjan Binajn!

    Top Channel zhgënjen aktorin e Portokalli-së, Florjan Binajn!

Mbrëmjen e djeshme në Top Channel nisi një projekt i jashtëm televiziv (projekt i prodhuar jashtë telvizionit por që i është shitur për trasmetim këtij të fundit), reality show “Aventurierët”.

Read Full Article

Vajza në vijën e parë të luftës me Covid-19 në Gjermani, emocionon Irini Qirjako: I bëj koncerte nga celulari!

    Vajza në vijën e parë të luftës me Covid-19 në Gjermani, emocionon Irini Qirjako: I bëj koncerte nga celulari!

Këngëtarja Irini Qirjako është një personazh shumë i dashur për publikun shqiptar. Në këto ditë vetizolimi, ajo ka rrëfyer për “Vizioni i Pasdites” si po i përballon ditët e mbyllur

Read Full Article

Ç’po ndodh në karantinën e Dua Lipës?

    Ç’po ndodh në karantinën e Dua Lipës?

Dua Lipa po e kalon izolimin nga pandemia e koronavirusit në një apartament rastësor të “Airbnb” në Londër, me të dashurin Anwar Hadid. Në një intervistë për “Good Morning Britain”,

Read Full Article

Me shumë mundësi, premiera e filmit të ri nga Drilon Hoxha do të shtyhet në vjeshtë!

    Me shumë mundësi, premiera e filmit të ri nga Drilon Hoxha do të shtyhet në vjeshtë!

Producenti Drilon Hoxha kishte njoftuar prej kohësh se, përgjatë muajit Mars do të shfaqej premiera e filmit të tij më të ri, “Shkëmbimi”.   Por duket se, siç mund t’ju

Read Full Article

Mihrije Braha: Me Naimin i kemi ndarë punët, ai pastron unë gatuaj

    Mihrije Braha: Me Naimin i kemi ndarë punët, ai pastron unë gatuaj

Mihrije Braha është rikthyer nga SHBA dhe tashmë prej disa ditësh është e izoluar në Prishtinë. Në një lidhje skype me emisionin “Vizioni i Pasdites” ajo rrëfeu disa momente nga

Read Full Article

“Kam kaluar ne depresion”, Linda Rei rrëfen momentin e vështirë gjatë karantinës në Itali

    “Kam kaluar ne depresion”, Linda Rei rrëfen momentin e vështirë gjatë karantinës në Itali

Të shumtë janë ata që e kanë të vështirë të mësohen me vetëizolimin pas përhapjes së Koronavirus. E tillë ka qenë edhe për Linda Rein. Në një intervistë përmes skype

Read Full Article

30 mjekë drejt Italisë, gjesti i Shqipërisë mahnit ikonën e kinematografisë botërore

    30 mjekë drejt Italisë, gjesti i Shqipërisë mahnit ikonën e kinematografisë botërore

Gjesti i Shqipërisë, duke dërguar 30 mjekë dhe infermierë në ndihmë të Italisë, në një kohë kur nevojë edhe vetë për bluza të bardha në luftën me koronavirusin, ka surprizuar

Read Full Article

(Këndvështrim) COVID-19 do të na shtyjë të rivlerësojmë punën

    (Këndvështrim) COVID-19 do të na shtyjë të rivlerësojmë punën

Nga Malbora Gurra Është një situatë e jashtëzakonshme kjo, e cila po e frikëson vërtetë njerëzimin! COVID-19 po e kthen jetën e shumë njerëzve me kokë poshtë. Në kohë krize,

Read Full Article

Tom Hanks dhe bashkëshortja e tij mposhtin koronavirusin

  Tom Hanks dhe bashkëshortja e tij mposhtin koronavirusin
Read Full Article

Koronavirusi/ 28 të infektuar vetëm sot, në gjithë Shqipërinë 174 raste

  Koronavirusi/ 28 të infektuar vetëm sot, në gjithë Shqipërinë 174 raste

Të prekurit me koronavirus në vendin tonë janë në rritje. Këtë e dëshmojnë edhe të dhënat e fundit të Ministrsë

Read Full Article

Gazetari shqiptar feston ditëlindjen i vetmuar në karantinë: Është e dhimbshme

  Gazetari shqiptar feston ditëlindjen i vetmuar në karantinë: Është e dhimbshme

Gazetari i njohur i emisionit “ThumbON” që trasmetohet në TV Ora, Ronaldo Sharka i është dashur që për shkak të

Read Full Article

Bashkeshorti i izoluar ne SHBA, Rudina Hajdari: Na mungon, në izolim kohën e kaloj duke gatuar

  Bashkeshorti i izoluar ne SHBA, Rudina Hajdari: Na mungon, në izolim kohën e kaloj duke gatuar

Deputetja Rudina Hajdari ka qenë e ftuar përmes skype në emisionin “Vizioni i Pasdites” në Vizion Plus. Ajo ka treguar

Read Full Article

Nga recetat e shijshme e deri tek “përplasjet” me fëmijët, Valbona Selimllari tregon si i kalon ditët në Karantinë

  Nga recetat e shijshme e deri tek “përplasjet” me fëmijët, Valbona Selimllari tregon si i kalon ditët në Karantinë

Nga shtëpia e saj aty ku po kalon këto ditë karantinimi përmes një lidhje skype për emisionin “Vizioni i Pasdites”

Read Full Article

Le të heqim mendjen nga Covid-19! Gocat e Hostel By Anabel ju presin sonte në mbrëmje

  Le të heqim mendjen nga Covid-19! Gocat e Hostel By Anabel ju presin sonte në mbrëmje

Rikthehen “ato”! Megi, Dea, Viola, Alberta dhe Anna pas suksesit të dy sezoneve të mëparshme në platformën e “YouTube”, rikthehen

Read Full Article

Dildo me lugë druri dhe vaginë në kushte shtëpie, Zhaklina na vjen në ndihmë!

  Dildo me lugë druri dhe vaginë në kushte shtëpie, Zhaklina na vjen në ndihmë!

Shumë janë duke e kaluar vetë-karantinimin çift e shumë të tjerë pa partnerin apo partneren e tyre, shumë të tjerë

Read Full Article

Balerini shqiptar me bashkëshorten po e kalojnë vetë-karantinimin duke bërë gjithë ditën dashuri!

  Balerini shqiptar me bashkëshorten po e kalojnë vetë-karantinimin duke bërë gjithë ditën dashuri!

Balerini shqiptar që jeton në Romë, Ilir Shaqiri ka qenë i ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites “me Evi Reçin.

Read Full Article

Moderatori shqiptar: Ekrani ka shumë brryla, më kanë nxjerrë pa skaletë!

  Moderatori shqiptar: Ekrani ka shumë brryla, më kanë nxjerrë pa skaletë!

Arjon Muça ka qenë i ftuari i autores dhe moderatores Dojna Mema në “Një ditë me Dojnën. Teksa kanë bërë

Read Full Article

Arjon Muça ankohet për rrogat në televizion: Janë skandaloze!

  Arjon Muça ankohet për rrogat në televizion: Janë skandaloze!

Në rubrikën “Një ditë me Dojnën” në Pop Culture ka qenë i ftuar moderatori Arjon Muça, i cili së fundmi

Read Full Article

Fiorentina Halili harron Olsin: Jam në një lidhje dashurie por ja ç’kam bërë nga xhelozia!

  Fiorentina Halili harron Olsin: Jam në një lidhje dashurie por ja ç’kam bërë nga xhelozia!

Fiorentina Halili: Jam në një lidhje dashurie por ja ç’kam bërë nga xhelozia! A je xheloz/e? Është një pyetje që

Read Full Article

“Ky virus ekziston që prej 50 vitesh, mos kini frikë, është politikë”- habit Robert Berisha

  “Ky virus ekziston që prej 50 vitesh, mos kini frikë, është politikë”- habit Robert Berisha

Ndërkohë që bota është gjunjëzuar para “armikut të panjohur”, virusit Covid-19, Robert Berisha i cili është futur nga qeveria kosovare

Read Full Article

Krizë politike dhe pandemi/Në luftë me koronavirusin por Kosova nuk ndal protestat ndaj qeverisë

  Krizë politike dhe pandemi/Në luftë me koronavirusin por Kosova nuk ndal protestat ndaj qeverisë

Në Prizren ashtu si në Prishtinë e qytete të tjera të Kosovës u zhvillua mbrëmë protesta më e pazakontë. Në

Read Full Article