Blitz

Stil

 Breaking News

Çizmet pranverore, trend i momentit

    Çizmet pranverore, trend i momentit

Çizme me lidhëse deri te kyçi ◄ Back Next ► Picture 1 of 15 Nuk është e thënë që çizmet të vishen vetëm në dimër. Ato janë një trend që

Read Full Article

Çfarë duhet të veshin vajzat e dobëta?

    Çfarë duhet të veshin vajzat e dobëta?

  Fustan me vija horizontale ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Veshjet me vija horizontale nxjerrin më në pah format e trupit. Shpeshherë vajzat kanë probleme në kombinimin

Read Full Article

Rëndësi ka stili, jo mosha

    Rëndësi ka stili, jo mosha

20′ ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 1.Vanessa Hong drejton blogun e saj të suksesshëm “The Haute Pursuit” dhe përveç kësaj ka linjën e saj të modës THP

Read Full Article

10 llojet e këpucëve që çdo femër duhet t’i ketë

    10 llojet e këpucëve që çdo femër duhet t’i ketë

  . Flat shoes ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Sido që të jenë, të hapura apo të mbyllura te gishtat apo mbrapa, këto këpucë janë tendencë e

Read Full Article

Do të jesh një nuse e ASOS këtë verë?

Prom-style maxi dress ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Fustanet variojnë nga 65£ deri në 250£. Fustani i shkurtër prej nga sateni është bërë për të gjitha shijet

Read Full Article

Ja çfarë nuk duhet të vishni në dasma

    Ja çfarë nuk duhet të vishni në dasma

  Çdo gjë të bardhë Ka kaq shumë ngjyra për të zgjedhur, nuk është vetëm e bardha në dollapin tuaj. Atë ditë fustanin e bardhë e ka nusja. Edhe në

Read Full Article

11 trende që duhet të provoni para se të mbushni 30 vjet

Në moshën 20-vjeçare duhet dhe mund të eksperimentosh me veshjen. Është mosha për të parë botën dhe për të qeshur pa fund. Sa prej trendeve të mëposhtme janë në listën

Read Full Article