Blitz

Stil

 Breaking News

“Bomber” nuk duhet të mungojë në gardërobën tuaj këtë sezon

    “Bomber” nuk duhet të mungojë në gardërobën tuaj këtë sezon

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 13 Në javët e modës nuk ka mbetur pa u vënë re edhe stili i ri i xhaketave të quajtura “Bomber”. Çdo

Read Full Article

Tri mënyra për të vendosur blush-in

    Tri mënyra për të vendosur blush-in

Blush Couture ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Zgjidhni një ngjyrë të errët blush-i. Në qoftë se keni fytyrë të rrumbullakët aplikojeni atë te mollëzat duke filluar nga

Read Full Article

Të ndihesh si në përralla! Ja fustanet më të bukur të nusërisë

Të ndihesh si në përralla! Ja fustanet më të bukur të nusërisë

  Angelababy, linja Elie Saab ◄ Back Next ► Picture 1 of 9 Dasma e saj me Huang Xiaoming ka kushtuar 20 milionë £ dhe çifti ka pozuar për posterin

Read Full Article

Stilisti që bën çdo femër të ndihet mbretëreshë

Stilisti që bën çdo femër të ndihet mbretëreshë

  1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 23 Konstatin Bogomolov është një stilist dhe make-up artist i talentuar nga Riga, Letoni. Ai ka në pronësi një shkollë bukurie,

Read Full Article

8 mënyra si mund të vishni streçet si pantallona

    8 mënyra si mund të vishni streçet si pantallona

Zgjidhini streçe mat dhe vishini me diçka me shkëlqim. ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Kush tha se streçet nuk vishen si pantallona?! Kur keni një ditë të

Read Full Article

(VIDEO) Ja për çfarë mund ta përdorni tjetër “sfungjerin e topuzit”

    (VIDEO) Ja për çfarë mund ta përdorni tjetër “sfungjerin e topuzit”

A nuk e urreni kur ju duhet të përdorni një furçë për të bërë më shumë ngjyra dhe për të dhënë hije te sytë? Toni i syve nuk mund të

Read Full Article

 Për t’u bërë super yll, më parë duhet të kthehesh në kloun. Tendenca e re e konturimit

      Për t’u bërë super yll, më parë duhet të kthehesh në kloun. Tendenca e re e konturimit

  Moda e konturimit vazhdon të përhapet mes artistëve të kozmetikës. Trendi i konturimit i bërë nga artistja e konturimit në Youtube, Bela De Lune, tani është një trend viral

Read Full Article

Trendi i pranverës, perfekt për vajzat me gjoks të vogël

    Trendi i pranverës, perfekt për vajzat me gjoks të vogël

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 7 Të gjitha vajzat që kanë gjoks të vogël dhe më parë e fshihnin, le ta shijojnë këtë pranverë larg komplekseve sepse

Read Full Article

Fundi që nuk duhet të mungojë në gardërobën tuaj këtë pranverë

  Fundi që nuk duhet të mungojë në gardërobën tuaj këtë pranverë

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Fundi treçereksh është një nga trendet e kësaj pranvere. Prej kohësh

Read Full Article

10 mënyra të thjeshta si të dekoroni flokët

10 mënyra të thjeshta si të dekoroni flokët

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 10   A jeni të gjithë dakord se kapëset e vogla me

Read Full Article

Ja çfarë duhet të blini për sezonin e pranverës

  Ja çfarë duhet të blini për sezonin e pranverës

Pizhama ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Pranvera, stina e luleve dhe e ngjyrave. Kur dilni për pazar

Read Full Article

Shikoni 5 veshjet më të bukura për këtë pranverë

  Shikoni 5 veshjet më të bukura për këtë pranverë

  Xhinset ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Xhinset prej vitesh nuk dalin asnjëherë nga moda, Xhinset bojëqielli

Read Full Article

5 truke që t’i bësh të tjerët të mendojnë se ke lekë

  5 truke që t’i bësh të tjerët të mendojnë se ke lekë

Duku si një tip një milion dollarësh çdo ditë! Ndërkohë që kuleta jote numëron një shifër të limituar, është ende

Read Full Article

11 mënyra se si të bëni gërsheta në flokë të shkurtër

  11 mënyra se si të bëni gërsheta në flokë të shkurtër

Një rregull  i pashkruar thotë se gërshetat nuk janë për ato vajza që kanë flokë të shkurtër. Por nuk është

Read Full Article

8 aksesorë që shkojnë me çdo kombinim

8 aksesorë që shkojnë me çdo kombinim

Vathë Gold Hoop ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Të mëdhenj mjaftueshëm për të lënë një përshtypje të

Read Full Article

Mbani frymën njerëz! Koleksioni i ri i Valdrin Sahitit do t’ju lërë pa frymë…

Mbani frymën njerëz! Koleksioni i ri i Valdrin Sahitit do t’ju lërë pa frymë…

IMG_1520afinal ◄ Back Next ► Picture 1 of 11 Mbrëmjen e djeshme, stilisti Valdrin Sahiti prezantoi koleksionin e ri në

Read Full Article

5 mënyra për t’u veshur me linjat e vijave

  5 mënyra për t’u veshur me linjat e vijave

Pantallonat me vija ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Ka shumë opsione të pantallonave me vija.Duhet të zgjidhni

Read Full Article

10 arsye pse femrat preferojnë meshkuj më pak të bukur

  10 arsye pse femrat preferojnë meshkuj më pak të bukur

Ata janë dhe të bëjnë të ndihesh e lumtur ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Në marrëdhënie me

Read Full Article

(VIDEO) Nuk keni nevojë për parukiere, mjafton një krehër për të bërë vetë “ombre hair” në shtëpi

  (VIDEO) Nuk keni nevojë për parukiere, mjafton një krehër për të bërë vetë “ombre hair” në shtëpi

Ekziston një mënyrë shumë e thjeshtë për të bërë flokët ombre. Një parukier në Stamboll ka postuar videon e procesit

Read Full Article

“Street style” thyen rregullat e modës në New York

  “Street style” thyen rregullat e modës në New York

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 1. Në një veshje sportive,mund të lidhësh një xhaketë të dytë

Read Full Article

Nga dimri në pranverë, po tani çfarë duhet të vesh?

  Nga dimri në pranverë, po tani çfarë duhet  të vesh?

Xhaketë pa mëngë ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Në këtë sezon, një xhaketë pa mëngë do të

Read Full Article