Blitz

Stil

 Breaking News

Për një pamje natyrale, si ta bëni make up-in në mënyrën perfekte

    Për një pamje natyrale, si ta bëni make up-in në mënyrën perfekte

Është e vështirë për një vajzë të bëjë zgjedhjen e duhur për të bërë make up-in apo për t’u veshur. Shumë vajza kërkojnë të jenë sa më natyrale. Make up-i

Read Full Article

Coachella, ja se si janë veshur disa yje gjatë eventit

Coachella, ja se si janë veshur disa yje gjatë eventit

  Kendal jenner ◄ Back Next ► Picture 1 of 15 Festivali Coachella i artit dhe muzikës është një event që organizohet çdo vit në  Empire Polo Club në Kaliforni,

Read Full Article

Si u vesh Armina Mevlani në Coachella? Ja si e gjykon stilistja Stela Sallaku

Si u vesh Armina Mevlani në Coachella? Ja si e gjykon stilistja Stela Sallaku

Dita 1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Xhinse të shkurtra në Coachella Valley Music & Arts Festival kanë qenë zgjedhja e disa prej pjesëmarrëseve, si: Vanessa Hudgens,

Read Full Article

Vera 2016 – ja çfarë ngjyre duhet të zgjidhni për flokët

    Vera 2016 – ja çfarë ngjyre duhet të zgjidhni për flokët

Platin ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Vera po vjen dhe në këtë periudhë flokët kanë nevojë për trajtime të veçanta. Fillimisht zgjidhni ngjyrën që ju përshtatet dhe

Read Full Article

Këpucët që ju duhen!

Këpucët që ju duhen!

Pandoflat ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Janë një zgjedhje përfekte këtë pranverë. Në një kohë të nxehtë pse duhet të bllokoni thembrat, kur me këtë model këmba

Read Full Article

Kur Kate Middleton bën të njëjtat zgjedhje si ne…

Kur Kate Middleton bën të njëjtat zgjedhje si ne…

Emilia Wickstead ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Veshja e fundit në turin mbretëror të Indisë dhe Bhutan. Ajo veshi një fustan në ngjyrën e diellit të Emilia

Read Full Article

5 fakte të tmerrshme për produktet kozmetike

    5 fakte të tmerrshme për produktet kozmetike

Make up-i është shumë i rëndësishëm për femrat. Por shpesh kur blejmë produkte kozmetike nuk e dimë se çfarë jemi duke blerë. Ne nuk i kontrollojmë produktet, madje as ata që

Read Full Article

Xhaketat me rrip në mes, një tjetër zgjedhje që nuk duhet t’ju mungojë

    Xhaketat me rrip në mes, një tjetër zgjedhje që nuk duhet t’ju mungojë

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 15 Xhaketat me rrip janë një zgjedhje perfekte për këtë sezon. Shpesh duket e vështirë me ndryshimin e kohës të kalojmë nga

Read Full Article

5 trendet që do t’ju shoqërojnë këtë pranverë

5 trendet që do t’ju shoqërojnë këtë pranverë

Pranvera po vjen dhe problem qëndron çfarë duhet të blejmë këtë sezon. Pyesim veten se cilat janë trendet dhe stilet

Read Full Article

Ja ç’duhet të veshësh në një klub nate sipas Kendall Jenner dhe Gigi Hadid

Ja ç’duhet të veshësh në një klub nate sipas Kendall Jenner dhe Gigi Hadid

Ato të dyja janë në qendër të vëmendjes së të rinjve për stilin e tyre, duke frymëzuar kështu mijëra vajza.

Read Full Article

(VIDEO) Tani mund të konturoni edhe të pasmet tuaja

  (VIDEO) Tani mund të konturoni edhe të pasmet tuaja

Ndodhi edhe kjo! Konturimi është trendi i fundit. Është folur për konturim të fytyrës, qafës, veshëve, u habitëm kur pamë

Read Full Article

Njihuni me koleksionin “Ivy Park” nga stilistja Beyonce

  Njihuni me koleksionin “Ivy Park” nga stilistja Beyonce

IVY PARK – 25$ ◄ Back Next ► Picture 1 of 36 Pak kohë më parë ju patëm “ngacmuar” me

Read Full Article

Mos rrini pa blerë një xhaketë xhins këtë sezon

  Mos rrini pa blerë një xhaketë xhins këtë sezon

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Xhaketat xhins me rrip në mes janë perfekte për të nxjerrë

Read Full Article

Nëse po kërkoni stilist mos shkoni larg. Babai është zgjedhja ideale!

Nëse po kërkoni stilist mos shkoni larg. Babai është zgjedhja ideale!

dita 1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Nëse të duhet të shkosh në një ndeshje futbolli apo

Read Full Article

Modele fustanesh që ju duhen këtë pranverë

  Modele fustanesh që ju duhen këtë pranverë

Fustan me dizenjo lulesh ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Veshjet me dizenjo lulesh janë të pandashme këtë

Read Full Article

Stili pranveror: Si mund të vishni dhe kombinoni ngjyrat

  Stili pranveror: Si mund të vishni dhe kombinoni ngjyrat

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 7 Shtojini veshjes tuaj një shall me ngjyra si aksesor, mund ta

Read Full Article

Konturimi i këmbëve, trendi ekstrem i make up-it

  Konturimi i këmbëve, trendi ekstrem i make up-it

Si fillim bëri shumë bujë trendi i konturimit të fytyrës. Por nuk mjaftoi vetëm kjo që trendi i konturimit të

Read Full Article

10 xhaketa klasike që duhet ti keni me patjetër në garderobën tuaj

  10 xhaketa klasike që duhet ti keni me patjetër në garderobën tuaj

Xhaketë ushtarake ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Provoni një opsion elegant detar dhe jo ngjyrat e uniformës

Read Full Article

Kur gatimi është “fashion”

Kur gatimi është “fashion”

Elvana Gjata ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Rizoto me mjedër,vanilje dhe oriz i zi me kanellë. Të

Read Full Article

Mbretëresha Elizabeth II ka me qindra canta nga marka e preferuar

  Mbretëresha Elizabeth II  ka me qindra canta nga marka e preferuar

Shumica e femrave kanë një cantë që është  e përkryer për aktivitetet e ditës. Por ky fenomen ndryshon për një

Read Full Article

5 veshje të Rihannës që mund t’i vishni edhe në zyrë

  5 veshje të Rihannës që  mund t’i vishni edhe në zyrë

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Në një univers paralel, kjo do të jetë një veshje e

Read Full Article