Blitz

Horoskopi

Erdhi sezoni i Shigjetarit, ja cilat dhurata janë perfekte për ta

    Erdhi sezoni i Shigjetarit, ja cilat dhurata janë perfekte për ta

Shigjetarët janë më të lumtur kur janë jashtë, duke udhëtuar ose duke u argëtuar. Cilat janë dhuratat më të mira për një Shigjetar? Një piknik i improvizuar ose një udhëtim

Read Full Article

Nëse jeni një nga këto shenja horoskopi, me siguri keqkuptoheni shpesh nga të tjerët

    Nëse jeni një nga këto shenja horoskopi, me siguri keqkuptoheni shpesh nga të tjerët

Ndonjëherë është shumë e vështirë të komunikosh ashtu siç duhet atë që dëshiron të transmetosh. Ndryshimi qëllim-impakt është i madh dhe keqkuptimet lindin. Dhe falë karakterit të tyre, shenjat më

Read Full Article

Ja pse nuk keni sukses në takimet moderne, sipas horoskopit

    Ja pse nuk keni sukses në takimet moderne, sipas horoskopit

Dashi Jeni të paduruar. Veproni pa ndaluar që të mendoni nëse dukeni të dëshpëruar apo të ngjitur. I shkoni pas gjërave që doni,por fatkeqësisht disa njerëz nuk ndihen rehat me

Read Full Article

Seks i paparë? Këto janë çiftet e shenjave që përputhen me mirë në shtrat

    Seks i paparë? Këto janë çiftet e shenjave që përputhen me mirë në shtrat

Marrëdhëniet e shëndetshme kanë shumë element të rëndësishëm në to.  Një prej tyre është marrëdhënia intime dhe seksuale. Dhe të paktën një herë, sipas horoskopit duhet ta provoni me partnerin

Read Full Article

Bëhuni gati! Sezoni i Akrepit filloi dhe ja çfarë do të thotë kjo për shenjat e horoskopit!

    Bëhuni gati! Sezoni i Akrepit filloi dhe ja çfarë do të thotë kjo për shenjat e horoskopit!

Sot filloi zyrtarisht sezoni i shenjës së Akrepit, dhe për diçka duhet të jeni të sigurtë: energjia e tyre do ndikojnë në mënyrë drastike në jetën tuaj. Një element i

Read Full Article

Sipas horoskopit, këto janë cilësitë tuaja më të mira dhe më të këqija

    Sipas horoskopit, këto janë cilësitë tuaja më të mira dhe më të këqija

Të gjithë kanë anët e tyre të mira dhe të këqija, aftësitë dhe dobësitë. Nëse nuk i keni dalluar ende tek vetja, ju ndihmon horoskopi t’i kuptoni më mirë. Dashi

Read Full Article

Ja çfarë thotë horoskopi për karakterin e këngëtarëve shqiptarë, por edhe tëndin!

    Ja çfarë thotë horoskopi për karakterin e këngëtarëve shqiptarë, por edhe tëndin!

DASHI – Buta, Xhensila Myrtezaj, Dafina Zeqiri, Alban Skënderaj, Fifi, Nora Istrefi Pikat e forta: Guximtar, i vendosur, i mbushur me vetëbesim, entuziast, optimist, i sinqertë, pasionant Pikat e dobëta:

Read Full Article

Horoskopi juaj për muajin Tetor!

    Horoskopi juaj për muajin Tetor!

Dashi Këtë muaj do të përmbushni nevojën tuaj për të qenë i pavarur dhe i ndërgjegjshëm për veten dhe marrëdhëniet tuaja. Do të ketë biseda, debate, udhëzime. Në punë gjithçka

Read Full Article

Sezoni i Peshores po fillon dhe këto janë gjërat që duhet të dini për personat e kësaj shenje!

  Sezoni i Peshores po fillon dhe këto janë gjërat që duhet të dini për personat e kësaj shenje!

Me 23 Shtator fillon sezoni i Peshores, prandaj është mirë që të dini sa karakteristika të saj. Elementi: Ajri Ngjyra

Read Full Article

Këto 4 shenja të horoskopit japin shumë në shtrat dhe me to do keni eksperienca të paharrueshme!

  Këto 4 shenja të horoskopit japin shumë në shtrat dhe me to do keni eksperienca të paharrueshme!

Të jesh “bujar” në shtrat nuk është diçka që i vjen në mënyrë natyrale të gjithëve. Të marrësh kënaqësi duhet

Read Full Article

Çfarë i bën të tjerët të tërhiqen nga ju? Jua thotë horoskopi!

  Çfarë i bën të tjerët të tërhiqen nga ju? Jua thotë horoskopi!

Të gjithë jemi të bukur e të veçantë. Madje ka disa karakteristika që i bëjnë të tjerët të tërhiqen nga

Read Full Article

Thembra e Akilit? Ja cila është pika juaj e dobët sipas horoskopit!

  Thembra e Akilit? Ja cila është pika juaj e dobët sipas horoskopit!

Të gjithë kemi pikat tona të dobëta. Kjo është ajo që na bën human. Dhe pikërisht, horoskopi ju tregon cila

Read Full Article

Këshilla e vetme që ju duhet për muajin Shtator sipas horoskopit!

  Këshilla e vetme që ju duhet për muajin Shtator sipas horoskopit!

Shtatori ka ardhur me shumë zhvillime dhe risi. Por për ju horoskopi ka vetëm një këshillë! Dashi Gjërat e mira

Read Full Article

Hëna e Re” ka rezervuar shumë për ju, ja çfarë ju pret pas 9 shtatorit sipas shenjave të horoskopit!

  Hëna e Re” ka rezervuar shumë për ju, ja çfarë ju pret pas 9 shtatorit sipas shenjave të horoskopit!

Epo miq, na pret ajo që quhet “Hëna e Re” së shpejti. Këtë herë, duhet të njiheni të gjithë me

Read Full Article

Në rast se e keni pyetur veten se çfarë ju pengon në jetë, zgjidhjen jua jep horoskopi për çdo shenjë!

  Në rast se e keni pyetur veten se çfarë ju pengon në jetë, zgjidhjen jua jep horoskopi për çdo shenjë!

Kemi gjëra që na frikësojnë dhe gjëra që na mungojnë, të cilat na pengojnë të vazhdojmë përpara në jetë. Për

Read Full Article

A e dinit se marrëdhënia prindër-fëmijë varet edhe nga shenjat e horoskopit? Zbulojeni në këtë artikull

  A e dinit se marrëdhënia prindër-fëmijë varet edhe nga shenjat e horoskopit? Zbulojeni në këtë artikull

Shpesh e përdorim horoskopin vetëm për të ndjekur parashikimet e të ardhmes. Edhe atëherë kur ndjekim shpjegimin astrologjik, me siguri

Read Full Article

Horoskopi parashikon një fundjavë magjike! Zbuloni cilat janë 3 shenjat e zodiakut që do të përfitojnë nga vendosja e yjeve

  Horoskopi parashikon një fundjavë magjike! Zbuloni cilat janë 3 shenjat e zodiakut që do të përfitojnë nga vendosja e yjeve

Edhe përkundër gjithë dramës kozmike që bie poshtë në botën tonë, një gjë është e sigurt: Në astrologji, sezoni i

Read Full Article

Çfarë do të ndodhë tek të gjithë në pjesën e mbetur të verës tashmë që Mërkuri është në prapavijë?

  Çfarë do të ndodhë tek të gjithë në pjesën e mbetur të verës tashmë që Mërkuri është në prapavijë?

Për të gjithë ju qe e keni qejf horoskopin, me shumë mundësi e dini se kur Mërkuri është në prapavijë,

Read Full Article

Zbuloni nëse ai/ajo ju tradhëton duke parë se sa tradhëtare është shenja e horoskopit që ka!

  Zbuloni nëse ai/ajo ju tradhëton duke parë se sa tradhëtare është shenja e horoskopit që ka!

Tradhtia është një nga temat më delikate, por edhe kurioziteti për këtë temë është shumë i lartë. Gjithmonë duam të

Read Full Article

Nëpërmjet shenjave të horoskopit, zbuloni anën e errët e çdokujt që njihni!

  Nëpërmjet shenjave të horoskopit, zbuloni anën e errët e çdokujt që njihni!

  DASHI Nuk ka kurrë “boll” për ju. Ju gjithmonë dëshironi më shumë. Ju doni gjithçka që jeta ka për

Read Full Article

“Skaneri i dashurisë”: Sipas horoskopit, zbuloni shenjat që besojnë në dashuri dhe ata të cilët s’duan t’ja dinë për të

  “Skaneri i dashurisë”: Sipas horoskopit, zbuloni shenjat që besojnë në dashuri dhe ata të cilët s’duan t’ja dinë për të

(Shenjat janë të renditura më poshtë nga ajo e cila beson më së shumti në dashuri tek ajo shenjë që

Read Full Article