Blitz

Eros

 Breaking News

Nëse meshkujt bëjnë këto 15 gjëra, femrat do të duan seks gjatë gjithë kohës

    Nëse meshkujt bëjnë këto 15 gjëra, femrat do të duan seks gjatë gjithë kohës

Jemi mësuar që femrat të jenë ato që vënë në lojë meshkujt para se të kryejnë marrëdhënie seksuale. Është tamam si një lojë fëmijësh, por që në fund të gjithë

Read Full Article

5 arsyet kryesore pse njerëzit shtiren sikur arrijnë orgazmë

    5 arsyet kryesore pse njerëzit shtiren sikur arrijnë orgazmë

Studimet e fundit kanë treguar se britanikët shtiren sikur arrijnë orgazmë plot 100 milionë herë në javë. Kur e mendon seriozisht ky është një lajm rrëqethës, pasi nuk është fort

Read Full Article

7 pozicione që do t’ju ndihmojnë të arrini orgazmë më shpejt se ç’mendoni

7 pozicione që do t’ju ndihmojnë të arrini orgazmë më shpejt se ç’mendoni

  Sigurisht, pozicionet e shfrenuara, të paprovuara ndonjëherë dhe të reja, bëjnë që jeta juaj seksuale të jetë mjaft interesante dhe të mos ju mërzitet. Por nëse doni të kuptoni

Read Full Article

Ju prezantojmë me vibratorin më të ri: një flutur për vaginën tuaj

    Ju prezantojmë me vibratorin më të ri: një flutur për vaginën tuaj

Shumë njerëz gjejnë shpëtim për jetën e tyre seksuale në lodrat e seksit e na duhet të themi që është një zgjidhje e mirë, se fundja kush merret me meshkujt

Read Full Article

Seks në pishinë? Më mirë jo!

    Seks në pishinë? Më mirë jo!

  Sezoni veror është në horizont dhe të gjithë po përgatiten të kenë një fizik sa më të kënaqshëm për syrin. Një nga aktivitetet më intriguese gjatë stinës së nxehtë

Read Full Article

Falë Zotit që bëra botoks në testikuj…!

    Falë Zotit që bëra botoks në testikuj…!

Jam një burrë rreth të 30-tave dhe banoj në Manhattan, New York. Dhe nëse titulli ju ka bërë paksa konfuz, ja ku po ua them: Po! Kam bërë botoks në

Read Full Article

Gabimi më i madh që 65% e meshkujve bëjnë akoma gjatë seksit

    Gabimi më i madh që 65% e meshkujve bëjnë akoma gjatë seksit

Doni të mbroheni ndaj sëmundjeve seksualisht të transmetueshme apo ndaj shtatzënive të padëshiruara? Epo, një prezervativ është përgjigjja më e mirë për këtë. Por pavarësisht kësaj, shumë meshkuj nuk po

Read Full Article

A na duhen qimet pubike?

    A na duhen qimet pubike?

Shpesh herë njerëzit vendosin të heqin qimet në organe të ndryshme për t’u dukur më të pashëm, më tërheqës dhe sigurisht, më seksi. Po qimet pubiket a na nevojiten? Edhe

Read Full Article

Studimi: Seksi i mirë të jep të njëjtën kënaqësi si të fitosh 50.000 euro!

  Studimi: Seksi i mirë të jep të njëjtën kënaqësi si të fitosh 50.000 euro!

Nëse jeni të stresuar sepse doni rritje rroge apo sepse mendoni se nuk po fitoni mjaftueshëm para, ju rekomandojmë të

Read Full Article

Dalin fotot e nxehta, femrat “e djegin” 8 marsin

  Dalin fotot e nxehta, femrat “e djegin” 8 marsin

As ky 8 mars nuk ka kaluar pa harbim në klubet e natës në Tiranë. Edhe pse nuk ka qenë

Read Full Article

Planifikova një orgji me shoqen e ngushtë dhe ishte eksperienca më e mirë e gjithë jetës sime

  Planifikova një orgji me shoqen e ngushtë dhe ishte eksperienca më e mirë e gjithë jetës sime

  Kam qenë në “club”-e striptizmi. Kam bërë treshe. Kam takuar njerëz në “club”-e, lokale, librari, koncerte, evente sportive dhe

Read Full Article

Jeni ndarë nga i dashuri? Mos u shqetësoni, tani mund të keni kukullën tuaj të seksit!

  Jeni ndarë nga i dashuri? Mos u shqetësoni, tani mund të keni kukullën tuaj të seksit!

Keni menduar se ka kukulla seksi vetëm femra, por në fakt jeni gabuar. Një kompani e quajtur “Sinthetics” shet kukulla

Read Full Article

(FOTO) Njihuni me “motrën” ruse të Kim Kardashian

  (FOTO) Njihuni me “motrën” ruse të Kim Kardashian

Ajo quhet Anastasiya Kvitko dhe nga format e saj bombastike e kanë krahasuar me Kim Kardashian, edhe pse dukshëm bukuroshja

Read Full Article

Këta janë meshkujt që do t’ju japin orgazmën më të mirë (sipas shkencës)

  Këta janë meshkujt që do t’ju japin orgazmën më të mirë (sipas shkencës)

  Më në fund, orgazma është futur në listën e çështjeve që studiohen nga shkencëtarët! Studiuesit e Universitetit të Albany

Read Full Article

10 gjërat më stresuese kur bëni seks në dush

  10 gjërat më stresuese kur bëni seks në dush

    Shpesh çiftet vendosin të eksperimentojnë gjatë seksit duke zgjedhur vende të ndryshme për të kryer marrëdhënie seksuale. Një

Read Full Article

10 gjërat që djemtë mendojnë kur ju rënkoni gjatë seksit

  10 gjërat që djemtë mendojnë kur ju rënkoni gjatë seksit

Që seksi të jetë një eksperiencë e paharrueshme, të dy partnerët përfshihen në akt duke dhënë maksimumin e tyre. “Shijimi”

Read Full Article

12 foto nudo që nuk do të doni t’i humbisni!

  12 foto nudo që nuk do të doni t’i humbisni!

Fotografja Nadia Lee Cohen nuk shkrep thjesht foto nudo, por edhe i jep fuqinë e një superheroine. Subjekti i këtyre

Read Full Article

5 fakte që do t’ju bëjnë ta shihni seksin anal me një sy tjetër

  5 fakte që do t’ju bëjnë ta shihni seksin anal me një sy tjetër

Të bësh seks anal është kuptuar gjithmonë si të ndjesh dhembje ndërkohë që partneri penetron në fundshpinën tuaj. Por e

Read Full Article

14 lodra seksi për një orgazëm ideale

14 lodra seksi për një orgazëm ideale

Të gjithë synojmë që me anë të marrëdhënies seksuale të marrim kënaqësi dhe sigurisht një orgazëm për t’u mbajtur mend.

Read Full Article

Momentet më të sikletshme, por normale, që të gjithë i përjetojnë gjatë seksit

  Momentet më të sikletshme, por normale, që të gjithë i përjetojnë gjatë seksit

1) Ju vijnë menstruacionet gjatë seksit Kjo mund t’ju kapë të papërgatitur, sigurisht… “Pak a shumë femrat e dinë me

Read Full Article

5 gjëra që duhet të dini (PATJETËR) për penisin

  5 gjëra që duhet të dini (PATJETËR) për penisin

Një nga gjërat më të rëndësishme në jetë është seksi, që ndikon pozitivisht në largimin e energjive negative dhe streseve

Read Full Article