Blitz

Eros

 Breaking News

Historia e pazakontë: Injektoi qeliza dhjami në penis për të rritur madhësinë!

    Historia e pazakontë: Injektoi qeliza dhjami në penis për të rritur madhësinë!

  Kemi dëgjuar e kemi parë mënyra nga më të ndryshme për të rritur madhësinë  eorganit gjenital mashkullor, që nga pilulat pro rritjes e deri te ndërhyrjet kirurgjikale. Ndërkohë, Ben

Read Full Article

10 shenja që tregojnë se nuk jeni seksualisht të përshtatshëm me partnerin tuaj!

    10 shenja që tregojnë se nuk jeni seksualisht të përshtatshëm me partnerin tuaj!

Mjaft njerëz mund të mos jenë të aftë të krijojnë një marrëdhënie të shëndetshme me njëri-tjetrin, ama kur vjen puna në shtrat kanë një “kimi” si em snjë tjetër. Siç

Read Full Article

4 hapa të thjeshtë për t’i dhënë partneres orgazmë, jo një, por disa herë!

    4 hapa të thjeshtë për t’i dhënë partneres orgazmë, jo një, por disa herë!

  T’i japësh partneres një orgazmë të mirë, na duhet të pranojmë, është një rast që duhet festuar sa herë që diçka e tillë ndodh. Ama, dikush që mund të

Read Full Article

Zbuloni pozicionin tuaj ideal bazuar në ngjyrën tuaj të preferuar!

Zbuloni pozicionin tuaj ideal bazuar në ngjyrën tuaj të preferuar!

  E dinit që ka një mënyrë mjaft të thjeshtë për të gjetur pozicionin tuaj ideal në shtrat sesa të rrini duke lexuar libra, artikuj apo të provoni pafund e

Read Full Article

Ezkistojnë 3 lloje pornosh dhe vetëm një është e shëndetshme: Këtu mund të zbuloni nëse po dëmtoheni ose jo veten!

    Ezkistojnë 3 lloje pornosh dhe vetëm një është e shëndetshme: Këtu mund të zbuloni nëse po dëmtoheni ose jo veten!

  Tashmë është kthyer në një rutinë që të rinjtë dhe jo vetëm të shohin të paktën një herë në ditë apo javë një film pornografik apo sekuenca filmimesh erotike.

Read Full Article

6 shenjat që tregojnë se jeni alergjikë ndaj seksit!

    6 shenjat që tregojnë se jeni alergjikë ndaj seksit!

Ndër të gjitha alergjitë e globit ka një lloj alergjie që ne urojmë të mos e ketë asnjëri… dhe ajo është alergjia ndaj seksit. Në fakt, shkencëtarët shprehen se alergjia

Read Full Article

Ju rrëfej çastin kur mora vesh se burrin e kam transgjinor; kështu ndryshoi dhe marrëdhënia në shtrat…

    Ju rrëfej çastin kur mora vesh se burrin e kam transgjinor; kështu ndryshoi dhe marrëdhënia në shtrat…

Unë jam rritur pranë Kishës Katolike dhe me dëshirën time kam qenë beqare deri sa njoha partnerin tim. Përpara se i fejuari im të kthehej në transgjinor, ne kryenim marrëdhënie

Read Full Article

Studimi i fundit: Homoseksualët janë më të mirë në shtrat se heteroseksualët!

    Studimi i fundit: Homoseksualët janë më të mirë në shtrat se heteroseksualët!

Personat që i përkasin komunitetit LGBT mund të kenë kaluar vite e dekada persekutimi për shkak të orientimit të tyre seksual, por shkenca sapo u dha atyre një “as” që

Read Full Article

9 sekrete që djemtë nuk do t’ua thonë kurrë gjatë seksit!

  9 sekrete që djemtë nuk do t’ua thonë kurrë gjatë seksit!

Të gjithë mendojmë se gjatë aktit seksual mund të shohim e mund të kuptojmë çdogjë që po ndodh rreth e

Read Full Article

Shqetësoheni për sasinë e vogël të spermës? Mjekët tregojnë se si ta rrisni sasinë e saj në mënyra shumë të thjeshta

  Shqetësoheni për sasinë e vogël të spermës? Mjekët tregojnë se si ta rrisni sasinë e saj në mënyra shumë të thjeshta

  Shumë djem shqetësohen për sasinë e spermës dhe me të drejtë sepse në momentin që nuk ke një sasi

Read Full Article

Shumë ambiciozë edhe në shtrat? Këto janë 5 pozicionet që duhet të provoni!

  Shumë ambiciozë edhe në shtrat? Këto janë 5 pozicionet që duhet të provoni!

Studimet thonë se kush është ambicioz në çdo gjë, në jetën e përditshme, padyshim që do të jetë edhe në

Read Full Article

Sa paguhet një pornostar? A mund të bëni një jetë fitimprurëse duke bërë seks në ekran?

  Sa paguhet një pornostar? A mund të bëni një jetë fitimprurëse duke bërë seks në ekran?

Të jesh një pornostar ndoshta nuk mund të jetë lloji i punës për të cilën do të flisnit me krenari

Read Full Article

6 arsye pse nuk po arrini dot orgazmë!

  6 arsye pse nuk po arrini dot orgazmë!

  Që ta themi që në fillim: orgazma nuk është diçka që nuk përjetohet dhe nuk arrihet njësoj tek të

Read Full Article

7 djem tregojnë gjërat më të çuditshme që kanë bërë me penisin e tyre

  7 djem tregojnë gjërat më të çuditshme që kanë bërë me penisin e tyre

Kur jemi të vegjël ose adoleshentë ose të rinj ose në çdo lloj moshe, por pas dyerve të mbyllura, bëjmë

Read Full Article

“Nxehet” Brazili, konkurrentet e “Miss Bumbum” shfaqin hiret në rrugët e Sao Paolos

  “Nxehet” Brazili, konkurrentet e “Miss Bumbum” shfaqin hiret në rrugët e Sao Paolos

“Miss Bumbum” është një nga eventet më të diskutuara nga mediat rozë në botë për vetë faktin se aty marrin

Read Full Article

Mendoni për një seks treshe me shoqen e ngushtë? Ja 5 pozicione që do t’ju “nderojnë” të dyjave

  Mendoni për një seks treshe me shoqen e ngushtë? Ja 5 pozicione që do t’ju “nderojnë” të dyjave

Nëse një marrëdhënie seksuale mashkull-femër-femër është në listën e dëshirave, bëji një nder shoqes dhe merre me vete. Kur tre

Read Full Article

5 pozicione që duhet të praktikoni nëse ai arrin orgazmën shumë shpejt

  5 pozicione që duhet të praktikoni nëse ai arrin orgazmën shumë shpejt

  Na duhet të pranojmë që ka momente kur organet gjenitale të partnerëve nuk bashkëpunojnë ashtu siç do të dëshironin

Read Full Article

Seks në dush? Provoni këto pozicione dhe do ta avulloni ujin të gjithin!

  Seks në dush? Provoni këto pozicione dhe do ta avulloni ujin të gjithin!

Seksi në dush është një nga ato gjërat që duhet provuar gjithmonë e kjo është pak, por shumë e sigurt!

Read Full Article

Jeni me pushime? Ja 5 pozicionet që do ta kthejnë dhomën e hotelit në një sauna të vërtetë

  Jeni me pushime? Ja 5 pozicionet që do ta kthejnë dhomën e hotelit në një sauna të vërtetë

  Pjesa më argëtuese e pushimeve nuk është vetëm plazhi, pishina apo vende të tilla, por edhe koha e kaluar

Read Full Article

5 pozicione që janë ASGJË pa vibratorë!

5 pozicione që janë ASGJË pa vibratorë!

Pavarësisht se shumë prej nesh preferojnë të jenë “natyralë” në shtrat, pra të përdorin vetëm objekte biologjike dhe jo lodra

Read Full Article

“Kam vendosur të bëhem sërish e virgjër”, “Miss Bum Bum” e Brazilit habit me deklaratat e saj

  “Kam vendosur të bëhem sërish e virgjër”, “Miss Bum Bum” e Brazilit habit me deklaratat e saj

“Miss Bum Bumi” e Brazilit ka vendosur të bëhet sërish e virgjër. Modelja bionde, e cila u bë e famshme

Read Full Article