Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Gruaja me maskë që po trondit rrugët e Kinës

(Video) Gruaja me maskë që po trondit rrugët e Kinës
April 12
19:21 2016

Një grua e mbuluar me maskë ka tmerruar sot pasagjerët e trenit teksa po shkonte në punë në Kinë.
Pse ishte me maskë? Arsyeja është tepër e thjeshtë…nuk kishte mundur të përfundonte make up-in.
Por nuk është hera e parë që Joey nga Ningo, e njohur si “gruaja me maskë”, është parë të ecë rrugëve me një maskë të tillë, pasi ajo e ka përsëritur veprimin çdo ditë të kësaj jave.

Sipas “People’s Daily Online”, Joey u ka thënë reporterëve se po punonte deri orët e vona këtë javë dhe nuk kishte kohë për t’u bërë gati për ditën tjetër. Dhe për të mos dalë e palyer në rrugë ishte detyruar të vinte maskë.

Fotot janë shpërndarë kudo nëpër rrjetet sociale, madje edhe një video është xhiruar teksa ajo udhëton në tren.

 

Etiketimet
Shperndaje