Blitz

 Breaking News

Vdekja e Kastros, plas humori në rrjete sociale

Vdekja e Kastros, plas humori në rrjete sociale
November 26
14:29 2016

 

Pas ndarjes nga jeta të ish-liderit diktator të Kubës, Fidel Kastro, ka nga ata që kanë shprehur ngushëllimet, nga ata që kanë festuar, por ka edhe nga ata që kanë krijuar skena humori të lidhura edhe me personazhe të tjera.

Dy faqet Malukatët dhe Troll Fottball Albania kanë postuar disa foto me ironi, por ka edhe faqe ndërkombëtare që kanë vënë në lojë Kastron.

Ja cilat janë:

fideli

fideli-2

fideli-3

fideli-4

fideli-5

fideli-7

fideli-6

 

Share