Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Jeta e vështirë në Aleppo (Siri) 5 vjet pas fillimit të luftës (foto)

March 16
10:52 2016

Fotografi Valery Sharifulin na sjell, nëpërmjet një seti rrëqethës fotografish, jetën e përditshme në Aleppo të Sirisë, 5 vjet pas fillimit të luftës civile.  

Shperndaje