Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Skandali, përdhunimi i futbollistit nga 3 femra

Skandali, përdhunimi i futbollistit nga 3 femra
December 14
13:11 2016

Policia angleze ka arrestuar 3 femra, pasi dyshohet se ato kanë kryer marrëdhënie seksuale pa dëshirë me 1 futbollist të njohur, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije.

Sipas policisë së shtetit ishullor, 3 vajzat kanë konsumuar një pije me të dhe pasi kanë shkuar në shtëpinë e njërës prej tyre, e kanë përdhunuar atë pa dëshirën e tij.

Vetë futbollisti ka rrëfyer se është dehur nga vajzat dhe ato më pas kanë kryer me të akt seksual që ai nuk dëshironte.

Sipas britanikes “The Sun”, futbollisti kur është zgjuar të nesërmen e ka gjetur veten të mbuluar nga perime të ndryshme që mund të jenë përdorur gjatë aktit seksual. /Blitz.al/

foto-1

foto-2

foto-3

Shperndaje