Blitz

 Breaking News

Selfie-t më ironike në shtrat. Kush është ky?

Selfie-t më ironike në shtrat. Kush është ky?
December 16
10:18 2016

Ju ka ndodhur ndonjëherë të flini në mbrëmje me dikë dhe nuk e mbani mend, por kur zgjoheni në mëngjes ndiheni të çuditshëm?

Po ju përcjellim disa prej fotove më ironike dhe qesharake të çifteve në shtrat.

krevat-2

krevat-3

krevat-4

krevat-5

krevat-6

krevat-7

Share