Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pornostarja e martuar me miliarderin 70-vjeçar: “Ai mund të vdesë gjatë seksit”

Pornostarja e martuar me miliarderin 70-vjeçar: “Ai mund të vdesë gjatë seksit”
December 03
16:21 2016

Ish-pornostarja, e cila u martua me një miliarder 70-vjeçar, trembet se bashkëshorti i saj mund të vdesë nga ndonjë atak kardiak përgjatë seksit.

Tajlandezja 31-vjeçare Kejsarin Chaichalermphol, e cila dikur ka qenë pornostare, shokoi fansat e saj kur u martua me të moshuarin Harold Nesland Jr. dhe shumë prej tyre e akuzuan se u martua vetëm për paratë. Por ajo iu përgjigj të gjithëve se mes tyre ka dashuri të vërtetë dhe jo ashtu siç paragjykojnë të gjithë.

Por pas disa muajsh marrëdhënie, ajo është shprehur se ndoshta mund të ndahen për shkak të marrëdhënies në distancë, si dhe frikës se ai mund të vdesë gjatë seksit nga adrenalina e tepërt. “Ai ka marrë ilaçe zemre para seksit në mënyrë që të rregullonte rrahjet e zemrës, prandaj kam pasur frikë. I kam kërkuar të divorcohemi, por ai më thotë se nuk ndahet nëse nuk gjen dikë më të mirë se unë”,- tregon pornostarja, e njohur shkurt me emrin Nong Nat.

Ajo ka treguar se gjatë karrierës së saj është ndierë shpesh e paragjykuar në Tajlandë, pasi është një vend konservator.  /Blitz.al/

porno

porno-1

porno-4

porno-5

porno-2

Shperndaje