Blitz | Kliko dhe Informohu

Blitz+

 Lajmi Fundit

Nëse meshkujt bëjnë këto 15 gjëra, femrat do të duan seks gjatë gjithë kohës

    Nëse meshkujt bëjnë këto 15 gjëra, femrat do të duan seks gjatë gjithë kohës

Jemi mësuar që femrat të jenë ato që vënë në lojë meshkujt para se të kryejnë marrëdhënie seksuale. Është tamam si një lojë fëmijësh, por që në fund të gjithë

Lexo me Shume

5 arsyet kryesore pse njerëzit shtiren sikur arrijnë orgazmë

    5 arsyet kryesore pse njerëzit shtiren sikur arrijnë orgazmë

Studimet e fundit kanë treguar se britanikët shtiren sikur arrijnë orgazmë plot 100 milionë herë në javë. Kur e mendon seriozisht ky është një lajm rrëqethës, pasi nuk është fort

Lexo me Shume

7 pozicione që do t’ju ndihmojnë të arrini orgazmë më shpejt se ç’mendoni

7 pozicione që do t’ju ndihmojnë të arrini orgazmë më shpejt se ç’mendoni

  Sigurisht, pozicionet e shfrenuara, të paprovuara ndonjëherë dhe të reja, bëjnë që jeta juaj seksuale të jetë mjaft interesante dhe të mos ju mërzitet. Por nëse doni të kuptoni

Lexo me Shume

Ju prezantojmë me vibratorin më të ri: një flutur për vaginën tuaj

    Ju prezantojmë me vibratorin më të ri: një flutur për vaginën tuaj

Shumë njerëz gjejnë shpëtim për jetën e tyre seksuale në lodrat e seksit e na duhet të themi që është një zgjidhje e mirë, se fundja kush merret me meshkujt

Lexo me Shume

Seks në pishinë? Më mirë jo!

    Seks në pishinë? Më mirë jo!

  Sezoni veror është në horizont dhe të gjithë po përgatiten të kenë një fizik sa më të kënaqshëm për syrin. Një nga aktivitetet më intriguese gjatë stinës së nxehtë

Lexo me Shume

Falë Zotit që bëra botoks në testikuj…!

    Falë Zotit që bëra botoks në testikuj…!

Jam një burrë rreth të 30-tave dhe banoj në Manhattan, New York. Dhe nëse titulli ju ka bërë paksa konfuz, ja ku po ua them: Po! Kam bërë botoks në

Lexo me Shume

Doni të keni sukses në takimin e parë? Shikoni porno!

    Doni të keni sukses në takimin e parë? Shikoni porno!

Nëse takimet tuaja deri më tani kanë përfunduar duke ngrënë patatina ose akullore vetëm në shtrat, atëherë ne kemi një këshillë për ju: shikoni porno! Dhe nuk po bëjmë fare

Lexo me Shume

Gabimi më i madh që 65% e meshkujve bëjnë akoma gjatë seksit

    Gabimi më i madh që 65% e meshkujve bëjnë akoma gjatë seksit

Doni të mbroheni ndaj sëmundjeve seksualisht të transmetueshme apo ndaj shtatzënive të padëshiruara? Epo, një prezervativ është përgjigjja më e mirë për këtë. Por pavarësisht kësaj, shumë meshkuj nuk po

Lexo me Shume

A na duhen qimet pubike?

  A na duhen qimet pubike?

Shpesh herë njerëzit vendosin të heqin qimet në organe të ndryshme për t’u dukur më të pashëm, më tërheqës dhe

Lexo me Shume

Studimi: Seksi i mirë të jep të njëjtën kënaqësi si të fitosh 50.000 euro!

  Studimi: Seksi i mirë të jep të njëjtën kënaqësi si të fitosh 50.000 euro!

Nëse jeni të stresuar sepse doni rritje rroge apo sepse mendoni se nuk po fitoni mjaftueshëm para, ju rekomandojmë të

Lexo me Shume

Dalin fotot e nxehta, femrat “e djegin” 8 marsin

  Dalin fotot e nxehta, femrat “e djegin” 8 marsin

As ky 8 mars nuk ka kaluar pa harbim në klubet e natës në Tiranë. Edhe pse nuk ka qenë

Lexo me Shume

Planifikova një orgji me shoqen e ngushtë dhe ishte eksperienca më e mirë e gjithë jetës sime

  Planifikova një orgji me shoqen e ngushtë dhe ishte eksperienca më e mirë e gjithë jetës sime

  Kam qenë në “club”-e striptizmi. Kam bërë treshe. Kam takuar njerëz në “club”-e, lokale, librari, koncerte, evente sportive dhe

Lexo me Shume

Jeni ndarë nga i dashuri? Mos u shqetësoni, tani mund të keni kukullën tuaj të seksit!

  Jeni ndarë nga i dashuri? Mos u shqetësoni, tani mund të keni kukullën tuaj të seksit!

Keni menduar se ka kukulla seksi vetëm femra, por në fakt jeni gabuar. Një kompani e quajtur “Sinthetics” shet kukulla

Lexo me Shume

Rrëfehet Xhilda: Unë, prostituta ku shfrynin epshet të pushtetshmit e Shqipërisë

  Rrëfehet Xhilda: Unë, prostituta ku shfrynin epshet të pushtetshmit e Shqipërisë

“Exclusive” ka treguar të dielën në mbrëmje se si funksionon rrjeti i prostitucionit në Shqipëri. Të intervistuara pas hekurave të

Lexo me Shume

Vdes pasi e zënë poshtë revistat porno të mbledhura në vite

  Vdes pasi e zënë poshtë revistat porno të mbledhura në vite

Një 50-vjeçar nga Japonia ka humbur jetën pasi është zënë poshtë nga grumbulli i revistave porno të mbledhura ndër vite,

Lexo me Shume

(FOTO) Njihuni me “motrën” ruse të Kim Kardashian

  (FOTO) Njihuni me “motrën” ruse të Kim Kardashian

Ajo quhet Anastasiya Kvitko dhe nga format e saj bombastike e kanë krahasuar me Kim Kardashian, edhe pse dukshëm bukuroshja

Lexo me Shume

“Shthurja totale” e Usain Bolt, skena të nxehta në rrugë

  “Shthurja totale” e Usain Bolt, skena të nxehta në rrugë

Sprinteri i famshëm xhamajkan tashmë në moshën 30-vjeçare ka rezervuar disa momente relaksi përgjatë karnavaleve në Trinidad Tobago. Ai është

Lexo me Shume

(VIDEO) I preku të pasmet, modelja qëllon moderatorin

  (VIDEO) I preku të pasmet, modelja qëllon moderatorin

Ka tentuar ta ngacmojë në transmetim “live” në televizion, por ka përfunduar duke u sulmuar me shpulla e kremra. Gjatë

Lexo me Shume

Këta janë meshkujt që do t’ju japin orgazmën më të mirë (sipas shkencës)

  Këta janë meshkujt që do t’ju japin orgazmën më të mirë (sipas shkencës)

  Më në fund, orgazma është futur në listën e çështjeve që studiohen nga shkencëtarët! Studiuesit e Universitetit të Albany

Lexo me Shume

I lejueshëm seksi me kafshë nën 20 kg. Mësoni disa prej ligjeve më të çuditshme për seksin

  I lejueshëm seksi me kafshë nën 20 kg. Mësoni disa prej ligjeve më të çuditshme për seksin

Ligjet më të çuditshme për seksin. Seksi është një akt natyral normal për njeriun. Por në shumë raste janë të

Lexo me Shume

340 £ ora, vajza eskortë tregon se ka fjetur me mbi 1200 meshkuj

  340 £ ora, vajza eskortë tregon se ka fjetur me mbi 1200 meshkuj

Termi “vajzë eskortë” krijon një imazh që kalon mes 2 perceptimeve të ndryshme ekstreme. Në një anë është perceptimi që

Lexo me Shume