Blitz | Kliko dhe Informohu

Blitz+

 Lajmi Fundit

Shqetësoheni për sasinë e vogël të spermës? Mjekët tregojnë se si ta rrisni sasinë e saj në mënyra shumë të thjeshta

    Shqetësoheni për sasinë e vogël të spermës? Mjekët tregojnë se si ta rrisni sasinë e saj në mënyra shumë të thjeshta

  Shumë djem shqetësohen për sasinë e spermës dhe me të drejtë sepse në momentin që nuk ke një sasi të konsiderueshme të saj gjatë ejakulimit kjo kthehet në shqetësuese

Lexo me Shume

Informacion i vlefshëm për të gjithë: Gratë përjetojnë 6 orgazma të NDRYSHME!

    Informacion i vlefshëm për të gjithë: Gratë përjetojnë 6 orgazma të NDRYSHME!

Zakonisht në çiftet vihet re se gjithmonë më i përqëndruar për të arritur orgazmën është mashkulli e nga ana tjetër gratë apo vajzat duan më shumë kohë që të arrijnë

Lexo me Shume

Shumë ambiciozë edhe në shtrat? Këto janë 5 pozicionet që duhet të provoni!

    Shumë ambiciozë edhe në shtrat? Këto janë 5 pozicionet që duhet të provoni!

Studimet thonë se kush është ambicioz në çdo gjë, në jetën e përditshme, padyshim që do të jetë edhe në shtrat. Ndonëse nuk është e nevojshme të jesh guximtari më

Lexo me Shume

Sa paguhet një pornostar? A mund të bëni një jetë fitimprurëse duke bërë seks në ekran?

    Sa paguhet një pornostar? A mund të bëni një jetë fitimprurëse duke bërë seks në ekran?

Të jesh një pornostar ndoshta nuk mund të jetë lloji i punës për të cilën do të flisnit me krenari kur të shkonit në shtëpi apo me miqtë tuaj, por

Lexo me Shume

6 arsye pse nuk po arrini dot orgazmë!

    6 arsye pse nuk po arrini dot orgazmë!

  Që ta themi që në fillim: orgazma nuk është diçka që nuk përjetohet dhe nuk arrihet njësoj tek të gjithë njerëzit njësoj. Një pozicion mund të stimulojë më shumë

Lexo me Shume

7 djem tregojnë gjërat më të çuditshme që kanë bërë me penisin e tyre

    7 djem tregojnë gjërat më të çuditshme që kanë bërë me penisin e tyre

Kur jemi të vegjël ose adoleshentë ose të rinj ose në çdo lloj moshe, por pas dyerve të mbyllura, bëjmë gjëra që ndoshta pendohemi, por kjo nuk vlen për këta

Lexo me Shume

“Nxehet” Brazili, konkurrentet e “Miss Bumbum” shfaqin hiret në rrugët e Sao Paolos

    “Nxehet” Brazili, konkurrentet e “Miss Bumbum” shfaqin hiret në rrugët e Sao Paolos

“Miss Bumbum” është një nga eventet më të diskutuara nga mediat rozë në botë për vetë faktin se aty marrin pjesë vajzat me sharme trupore mahnitëse, fotografitë e të cilave

Lexo me Shume

Mendoni për një seks treshe me shoqen e ngushtë? Ja 5 pozicione që do t’ju “nderojnë” të dyjave

    Mendoni për një seks treshe me shoqen e ngushtë? Ja 5 pozicione që do t’ju “nderojnë” të dyjave

Nëse një marrëdhënie seksuale mashkull-femër-femër është në listën e dëshirave, bëji një nder shoqes dhe merre me vete. Kur tre njerëz janë të përfshirë në një marrëdhënie seksuale, atëherë padyshim

Lexo me Shume

5 pozicione që duhet të praktikoni nëse ai arrin orgazmën shumë shpejt

  5 pozicione që duhet të praktikoni nëse ai arrin orgazmën shumë shpejt

  Na duhet të pranojmë që ka momente kur organet gjenitale të partnerëve nuk bashkëpunojnë ashtu siç do të dëshironin

Lexo me Shume

Seks në dush? Provoni këto pozicione dhe do ta avulloni ujin të gjithin!

  Seks në dush? Provoni këto pozicione dhe do ta avulloni ujin të gjithin!

Seksi në dush është një nga ato gjërat që duhet provuar gjithmonë e kjo është pak, por shumë e sigurt!

Lexo me Shume

Jeni me pushime? Ja 5 pozicionet që do ta kthejnë dhomën e hotelit në një sauna të vërtetë

  Jeni me pushime? Ja 5 pozicionet që do ta kthejnë dhomën e hotelit në një sauna të vërtetë

  Pjesa më argëtuese e pushimeve nuk është vetëm plazhi, pishina apo vende të tilla, por edhe koha e kaluar

Lexo me Shume

5 pozicione që janë ASGJË pa vibratorë!

5 pozicione që janë ASGJË pa vibratorë!

Pavarësisht se shumë prej nesh preferojnë të jenë “natyralë” në shtrat, pra të përdorin vetëm objekte biologjike dhe jo lodra

Lexo me Shume

“Kam vendosur të bëhem sërish e virgjër”, “Miss Bum Bum” e Brazilit habit me deklaratat e saj

  “Kam vendosur të bëhem sërish e virgjër”, “Miss Bum Bum” e Brazilit habit me deklaratat e saj

“Miss Bum Bumi” e Brazilit ka vendosur të bëhet sërish e virgjër. Modelja bionde, e cila u bë e famshme

Lexo me Shume

Misionari ju duket i mërzitshëm? Ja 5 mënyrat si ta bëni më tërheqës

  Misionari ju duket i mërzitshëm? Ja 5 mënyrat si ta bëni më tërheqës

  Nëse ka një pozicion që mund të mësohet lehtë fare dhe pa asnjë lodhje është misionari. Kjo sepse është

Lexo me Shume

Këto janë 4 gjërat që e bëjnë seksin TË PAPARË sipas djemve

  Këto janë 4 gjërat që e bëjnë seksin TË PAPARË sipas djemve

Njerëzit zakonisht thonë se seksi është si pica, edhe kur është e bërë keq sërish është e mirë. Dhe në

Lexo me Shume

5 pozicione që do t’ju bëjnë të bini në dashuri me seksin në vaskë

5 pozicione që do t’ju bëjnë të bini në dashuri me seksin në vaskë

  Seksi në vaskë është shumë… seksi krahasuar me vendet e tjera ku imagjinata juaj mund t’ju çojë. Sidoqoftë, edhe

Lexo me Shume

Ai arrin orgazmën shumë shpejt? Këto pozicione do t’ju “shpëtojnë”

Ai arrin orgazmën shumë shpejt? Këto pozicione do t’ju “shpëtojnë”

Të gjithë e kemi pasur një rast kur partneri dhe ne nuk kemi bashkëpunuar siç duhet në shtrat. Është një

Lexo me Shume

Gjërat që eksitojnë një mashkull në mënyrë të pavetëdijshme

  Gjërat që eksitojnë një mashkull në mënyrë të pavetëdijshme

Ka gjëra që i eksitojnë meshkujt dhe mund t’i kuptojmë, si për shembull: njerëzit e zhveshur, foto të njerëzve nudo,

Lexo me Shume

5 pozicione që duhet të praktikoni nëse ai nuk është synet!

5 pozicione që duhet të praktikoni nëse ai nuk është synet!

  Të themi të drejtën, nuk ndryshon gjë nëse ai është bërë synet apo jo. Ama, nëse nuk është bërë

Lexo me Shume

5 pozicione sensuale që do t’ju zgjasin orgazmën

5 pozicione sensuale që do t’ju zgjasin orgazmën

Sekreti për të pasur një orgazmë sa më të gjatë nuk është përkulja e gjurit në këndin e duhur dhe

Lexo me Shume

Doni të shmangni kancerin e prostatës? Thjesht ejakuloni 21 herë brenda muajit

  Doni të shmangni kancerin e prostatës? Thjesht ejakuloni 21 herë brenda muajit

Një nga problemet më shqetësuese për meshkujt ditët e sotme, është kanceri i prostatës. 1 në 39 meshkuj ndërron jetë

Lexo me Shume