Blitz | Kliko dhe Informohu

Blitz+

 Lajmi Fundit

Seksi oral: “Djemtë rrëfejnë ndjesitë e tyre!”

    Seksi oral: “Djemtë rrëfejnë ndjesitë e tyre!”

1) “Më duket njësoj si seksi normal. Ndjesia është e njëjtë, përveç faktit që në këtë rast femra ka kontrollin më të madh, gjë që e bën aktin më të

Lexo me Shume

Ju ka rënë dëshira për marrëdhënie intime? Ja 5 arsyet!

    Ju ka rënë dëshira për marrëdhënie intime? Ja 5 arsyet!

Keni probleme me dëshirën seksuale? Ka disa arsye pse ju nuk jeni në gjendje t’i jepni partnerit tuaj atë që duhet e atë që ai apo jo do. Madeleine Castellanos,

Lexo me Shume

Të bëni më shpesh seks nuk ju bën të lumtur

    Të bëni më shpesh seks nuk ju bën të lumtur

Në një tjetër studim, një ekip shkencëtarësh kanë thënë se duke kryer më shpesh marrëdhënie seksuale do të jeni më të lumtur. Por disa studime të reja kanë treguar se

Lexo me Shume

Ja cilat “leksione ” të filmave porno ju duhen për seks më të mirë

    Ja cilat “leksione ” të filmave porno ju duhen për seks më të mirë

Si fillim, duhet të mësoni të kërkoni atë që doni në një mjedis të sigurt, jo gjykues. Në qoftë se jeni të shqetësuar dhe nuk mund t’i kërkoni ndihmë partnerit

Lexo me Shume

Keni dyshime për jetën tuaj seksuale, ja shenjat që tregojnë se keni një jetë perfekte!

    Keni dyshime për jetën tuaj seksuale, ja shenjat që tregojnë se  keni një jetë perfekte!

Në një çift marrëdhënia seksuale është shumë e rëndësishme. Shpeshherë shumë çifte kanë dilemat e tyre nëse jeta seksuale shkon siç duhet apo jo, nëse partneri tjetër është i kënaqur

Lexo me Shume

9 momente sikleti (normale) gjatë seksit!

    9 momente sikleti (normale) gjatë seksit!

1) Të vijnë menstruacionet gjatë seksit Kjo mund t’ju kapër të papërgatitur, sigurisht… “Pak a shumë femrat e dinë me ditë se kur do t’i vijnë periodat, ama ndodhin dhe

Lexo me Shume

Historia e pazakontë: Injektoi qeliza dhjami në penis për të rritur madhësinë!

    Historia e pazakontë: Injektoi qeliza dhjami në penis për të rritur madhësinë!

  Kemi dëgjuar e kemi parë mënyra nga më të ndryshme për të rritur madhësinë  eorganit gjenital mashkullor, që nga pilulat pro rritjes e deri te ndërhyrjet kirurgjikale. Ndërkohë, Ben

Lexo me Shume

10 shenja që tregojnë se nuk jeni seksualisht të përshtatshëm me partnerin tuaj!

    10 shenja që tregojnë se nuk jeni seksualisht të përshtatshëm me partnerin tuaj!

Mjaft njerëz mund të mos jenë të aftë të krijojnë një marrëdhënie të shëndetshme me njëri-tjetrin, ama kur vjen puna në shtrat kanë një “kimi” si em snjë tjetër. Siç

Lexo me Shume

4 hapa të thjeshtë për t’i dhënë partneres orgazmë, jo një, por disa herë!

  4 hapa të thjeshtë për t’i dhënë partneres orgazmë, jo një, por disa herë!

  T’i japësh partneres një orgazmë të mirë, na duhet të pranojmë, është një rast që duhet festuar sa herë

Lexo me Shume

Zbuloni pozicionin tuaj ideal bazuar në ngjyrën tuaj të preferuar!

Zbuloni pozicionin tuaj ideal bazuar në ngjyrën tuaj të preferuar!

  E dinit që ka një mënyrë mjaft të thjeshtë për të gjetur pozicionin tuaj ideal në shtrat sesa të

Lexo me Shume

Ezkistojnë 3 lloje pornosh dhe vetëm një është e shëndetshme: Këtu mund të zbuloni nëse po dëmtoheni ose jo veten!

  Ezkistojnë 3 lloje pornosh dhe vetëm një është e shëndetshme: Këtu mund të zbuloni nëse po dëmtoheni ose jo veten!

  Tashmë është kthyer në një rutinë që të rinjtë dhe jo vetëm të shohin të paktën një herë në

Lexo me Shume

6 shenjat që tregojnë se jeni alergjikë ndaj seksit!

  6 shenjat që tregojnë se jeni alergjikë ndaj seksit!

Ndër të gjitha alergjitë e globit ka një lloj alergjie që ne urojmë të mos e ketë asnjëri… dhe ajo

Lexo me Shume

Ju rrëfej çastin kur mora vesh se burrin e kam transgjinor; kështu ndryshoi dhe marrëdhënia në shtrat…

  Ju rrëfej çastin kur mora vesh se burrin e kam transgjinor; kështu ndryshoi dhe marrëdhënia në shtrat…

Unë jam rritur pranë Kishës Katolike dhe me dëshirën time kam qenë beqare deri sa njoha partnerin tim. Përpara se

Lexo me Shume

Studimi i fundit: Homoseksualët janë më të mirë në shtrat se heteroseksualët!

  Studimi i fundit: Homoseksualët janë më të mirë në shtrat se heteroseksualët!

Personat që i përkasin komunitetit LGBT mund të kenë kaluar vite e dekada persekutimi për shkak të orientimit të tyre

Lexo me Shume

9 sekrete që djemtë nuk do t’ua thonë kurrë gjatë seksit!

  9 sekrete që djemtë nuk do t’ua thonë kurrë gjatë seksit!

Të gjithë mendojmë se gjatë aktit seksual mund të shohim e mund të kuptojmë çdogjë që po ndodh rreth e

Lexo me Shume

Shqetësoheni për sasinë e vogël të spermës? Mjekët tregojnë se si ta rrisni sasinë e saj në mënyra shumë të thjeshta

  Shqetësoheni për sasinë e vogël të spermës? Mjekët tregojnë se si ta rrisni sasinë e saj në mënyra shumë të thjeshta

  Shumë djem shqetësohen për sasinë e spermës dhe me të drejtë sepse në momentin që nuk ke një sasi

Lexo me Shume

Informacion i vlefshëm për të gjithë: Gratë përjetojnë 6 orgazma të NDRYSHME!

  Informacion i vlefshëm për të gjithë: Gratë përjetojnë 6 orgazma të NDRYSHME!

Zakonisht në çiftet vihet re se gjithmonë më i përqëndruar për të arritur orgazmën është mashkulli e nga ana tjetër

Lexo me Shume

Shumë ambiciozë edhe në shtrat? Këto janë 5 pozicionet që duhet të provoni!

  Shumë ambiciozë edhe në shtrat? Këto janë 5 pozicionet që duhet të provoni!

Studimet thonë se kush është ambicioz në çdo gjë, në jetën e përditshme, padyshim që do të jetë edhe në

Lexo me Shume

Sa paguhet një pornostar? A mund të bëni një jetë fitimprurëse duke bërë seks në ekran?

  Sa paguhet një pornostar? A mund të bëni një jetë fitimprurëse duke bërë seks në ekran?

Të jesh një pornostar ndoshta nuk mund të jetë lloji i punës për të cilën do të flisnit me krenari

Lexo me Shume

6 arsye pse nuk po arrini dot orgazmë!

  6 arsye pse nuk po arrini dot orgazmë!

  Që ta themi që në fillim: orgazma nuk është diçka që nuk përjetohet dhe nuk arrihet njësoj tek të

Lexo me Shume

7 djem tregojnë gjërat më të çuditshme që kanë bërë me penisin e tyre

  7 djem tregojnë gjërat më të çuditshme që kanë bërë me penisin e tyre

Kur jemi të vegjël ose adoleshentë ose të rinj ose në çdo lloj moshe, por pas dyerve të mbyllura, bëjmë

Lexo me Shume