Blitz | Kliko dhe Informohu

Blitz+

 Lajmi Fundit

9 gjëra rreth seksit që duhet t’i dini patjetër

    9 gjëra rreth seksit që duhet t’i dini patjetër

Kur themi  “truke seksi” nuk jemi duke folur që të mbaroni punë me partnerin për tri minuta sepse ju duhet të shihni një telenovelë apo ndodh të jeni pak dembel ndonjëherë

Lexo me Shume

(Quizz) Zbuloni cila është fantazia juaj erotike

(Quizz) Zbuloni cila është fantazia juaj erotike
Lexo me Shume

Keni dëgjuar ndonjëherë për prezervativët femëror? Zbuloni si përdoren…

    Keni dëgjuar ndonjëherë për prezervativët femëror? Zbuloni si përdoren…

Ju ka rastisur shpesh të dëgjoni për prezervativët e femrave? Epo, në fakt jo… dhe ky është një ‘mëkat’! “Mendoj se kjo lloj mbrojtjeje nuk reklamohet sa duhet, ndërkohë që

Lexo me Shume

Flasin terapistët e seksit: Cilat janë sekretet më të mëdha të çifteve?

    Flasin terapistët e seksit: Cilat janë sekretet më të mëdha të çifteve?

Shpesh ndodh që çiftet, për shkak të problemeve që hasin në jetën e tyre seksuale, t’u drejtohen terapistëve të seksit për të rrëfyer eksperiencat e tyre dhe për të gjetur

Lexo me Shume

Marrëdhëniet seksuale, “Plani B” dhe marrëdhëniet e hapura – 10 femra ndajnë eksperiencat e tyre

    Marrëdhëniet seksuale, “Plani B” dhe marrëdhëniet e hapura – 10 femra ndajnë eksperiencat e tyre

Për shumë arsye, mund ta themi pa pasur frikë se gratë sot e kanë shumë më të lehtë të shfaqin ndjenjat e tyre sesa e kanë pasur nënat e tyre

Lexo me Shume

Burri im është transgjinor dhe ne jemi më të dashuruar se kurrë

    Burri im është transgjinor dhe ne jemi më të dashuruar se kurrë

Unë jam rritur pranë Kishës Katolike dhe me dëshirën time kam qenë beqare deri sa njoha partnerin tim. Përpara se i fejuari im të kthehej në transgjinor, ne kryenim marrëdhënie

Lexo me Shume

PornHub zbulon “sekretet”. Ja cilat kategori të pornos pëlqejnë femrat!

    PornHub zbulon “sekretet”. Ja cilat kategori të pornos pëlqejnë femrat!

Me siguri e dini se edhe femrat shohin filma porno, apo jo? Për ta vërtetuar këtë, një nga faqet më të mëdha britanike ose, siç quhet ndryshe, Youtube i pornos

Lexo me Shume

5 piercing që nuk mendonit se mund të bëheshin ndonjëherë

    5 piercing që nuk mendonit se mund të bëheshin ndonjëherë

  Të gjithëve na ka lindur dëshira, të paktën një herë, pë të bërë piercing: në veshë, hundë, vetull, buzë, në kërthizë, madje edhe në pjesë intime. Megjithatë, njerëzit janë

Lexo me Shume

Marrëdhënia me një transgjinor

  Marrëdhënia me një transgjinor

Në një episod të Savage Lovecast,një djalë 26-vjeçar  ka thënë se kishte marrëdhënie me një transgjinor. Penisi i saj nuk

Lexo me Shume

Kjo grua transgjinore tregon si ndryshon jeta kur penisin e zëvendëson me vaginë

  Kjo grua transgjinore tregon si ndryshon jeta kur penisin e zëvendëson me vaginë

Gruaja transgjinore me emrin Jessica ka treguar eksperiencën e saj kur zëvendëson penisin me vaginë. Jessica tregon detaje nga procesi

Lexo me Shume

Në marrëdhënie me 4 njerëz, veç burrit

34-vjeçarja Lisa (pseudonim) ka jetuar me bashkëshortin për rreth gjysmën e jetës se saj. Por, sipas asaj që thotë, dashuria

Lexo me Shume

Seksi anal, i dëmshëm apo jo? Ja përgjigjja!

  Seksi anal, i dëmshëm apo jo? Ja përgjigjja!

  Duke qenë se sa herë flitet për seksin anal, njerëzit dëgjojnë lloje të ndryshme informacionesh, herë-herë kontradiktore ose të

Lexo me Shume

Ja 12 arsye për të bërë seks çdo ditë!

  Ja 12 arsye për të bërë seks çdo ditë!

1. LARGON STRESIN Seksi është një antistres i mrekullueshëm! Nëpërmjet tij trupi arrin të prodhojë dopaminë, endorfinë, dhe të tjera

Lexo me Shume