Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Modelja që shet virgjërinë për 1.7 milionë £

Modelja që shet virgjërinë për 1.7 milionë £
December 08
13:39 2016

Një modele që ka nxjerrë në ankand virgjërinë e saj ka thënë se i është ofruar shifra e 1.7 milionëve £ nga një biznesmen.

18-vjeçarja Aleexandra Khefren nga Bukureshti i Rumanisë shtoi gjithashtu se është përballur edhe me familjen e saj, e cila e ka paragjykuar më tepër se të gjithë.

Aleexandra e ka vendosur që ta pranojë ofertën e biznesmenit dhe do të flejë me të një natë në Berlin të Gjermanisë.

“Jam shumë kurioze se si është seksi”,- tha ajo, duke shtuar se është bezdisur së fundmi nga ata që e kanë sulmuar për shkak të këtij veprimi.  /Blitz.al/

modelja-1

Komento
Shperndaje