Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Femrat, shikueset kryesore të pornove. Ja cilat kategori preferojnë…

May 02
11:40 2016

Ndjekja e videove porno nuk është më tabu për askënd, as për meshkujt, as për femrat. Në fakt, 24% e shikuesve të faqes më të madhe të pornos në botë, “Pornhub”, janë femra. Kjo do të thotë se shumë femra e kanë këtë faqe të ruajtur në historinë e kompjuterëve të tyre.

Por çfarë saktësisht duan femrat kur vjen fjala te pornot? Në analizën e fundit të audiencës së zhvilluar nga “Pornhub” janë  identifikuar preferencat e shikuesve femra. Në përgjithësi dominojnë si preferencë videot “lesbian”.  Por ajo çka do të vini re nga këto skica, është se dhe kategoria “anal” është shumë e pëlqyer dhe me përhapje të gjerë shikuesish.

Shperndaje