Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Sa skena seksi mund të xhirohen në një ditë? Pornostaret rrëfejnë…

(Video) Sa skena seksi mund të xhirohen në një ditë? Pornostaret rrëfejnë…
July 14
17:51 2016

Kush më shumë e kush më pak, thuajse të gjithëve u ka rastisur të shohin filma pornografikë.

E ndërsa shikuesit marrin kënaqësinë që u nevojitet, nuk mund të themi të njëjtën gjë për aktorët. Të bësh seks me dikë ndoshta komplet të panjohur, ndërkohë që je i rrethuar nga disa kameramanë e nga dikush që të thotë vazhdimisht “duku më e eksituar!”, nuk është gjëja më e lehtë në botë!

Në të vërtetë, nuk dihet shumë rreth jetës së vërtetë të aktorëve porno, po për këtë na vjen në ndihmë një seri videosh në Youtube e quajtur “Ask a Pornstar”, në të cilën një grup prej tyre u pyetën se cili ishte numri më i madh i skenave të seksit të xhiruara në një ditë!

Violet Monroe rrëfen se ka kryer deri në 3 skena të seksit anal në një ditë të vetme. Ehh…

Aktori James Deen, një nga më të famshmit tregon se ka xhiruar edhe 5 skena të ndryshme seksi brenda ditës.

Ajo që tregoi për numrin më të madh të skenave ‘hot’ ishte Aubrey Snow! Sa do thoni ju? Plot 9 skena!

“Bëra 4 ‘shfaqje’ që në mëngjes, një më vonë, e kur u ktheva në shtëpi bëra 4 të tjera përpara kameras.” – tregon Snow.

Pjesa më e madhe e aktorëve shprehet se skenat e xhiruara ndryshonin nga njëra-tjetra; nga ‘solo’ në mashkull-femër, femër-femër, e deri te femër-femër-femër.

“Është shume e lodhshme” – shprehet Allie Haze.

Vërtet, po ta mendosh mirë…

Etiketimet
Shperndaje