Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Pozicionet e Kamasutrës “live” në vende publike

(Video) Pozicionet e Kamasutrës “live” në vende publike
July 06
16:06 2016

Në vende publike nuk është e thënë vetëm të qetësohesh apo të shohësh ekspozita a evente të lajmëruara më parë. Mund të ndodhë të shohësh “live” një çift teksa kryen pothuajse të gjitha “ushtrimet” e Kamasutrës.

Disa mbyllin sytë, disa të tjerë largohen e disa thjesht ulen dhe vështrojnë me ngulm.

“Cosmopolitan” na jep disa video, të cilat jo vetëm do t’ju informojnë mbi disa nga pozicionet në shtrat, por edhe do t’ju argëtojnë me reagimet e “audiencës”:

 

Etiketimet
Shperndaje