Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) E keni pyetur ndonjëherë veten si dukeni kur arrini orgazmën?

July 14
12:55 2016

Jo gjithmonë fytyra apo mimika jonë është një pamje e këndshme për t’u parë kur përjetojmë një orgazmë.

Por disa persona kanë marrë guximin për ta treguar atë (po flasim për mimikën) në një video në Youtube. Videoja është postuar nga një përdorues me emrin “wickydkewl”.

Filmimi i mëposhtëm është në slow-motion dhe do t’ju vërë paksa në siklet, por pavarësisht kësaj nuk do të mund t’i hiqni sytë deri në sekondën e fundit.

 

 

Etiketimet
Shperndaje