Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pse femrat pëlqejnë porno gay?

May 17
23:01 2016

Shumica e femrave dëshirojnë të shohin  pornografinë homoseksuale. Dokumentari i pornografisë homoseksuale “Cocky Boys” ka filluar në vitin 2010 dhe shikueshmëria më e lartë e kësaj industrie është nga femrat. Kategoria e parë e këtij dokumentari, lesbiket, janë më të ndjekurat dhe me shikueshmëri më të lartë dhe në vend të dytë është kategoria e gay-ve. Këto kategori shikohen nga heteroseksualët për të mësuar më shumë se çfarë ndiejnë partnerët gjatë seksit. Femrat e moshës 20-30 vjeç janë të prirura për të parë më shumë pornografi homoseksuale.

Jo të gjitha kategoritë e pornos janë tërheqëse për femrat.  Tërheqëse për to është pjesa që këto pornografi zhvillohen nga meshkuj të cilët ndajnë intimitet më të thelluar sesa në filmat porno.  Ndryshimi nga filmat pornografikë është se njerëzit e “Cocky Boys” shkëmbejnë mesazhe dhe mund të jenë miq në jetën reale me fansat e tyre.  Femrat shohin pornografinë homoseksuale sepse kërkojnë të kuptojnë sjelljet e partnerit të tyre kur ai është në shoqërinë e miqve.

“Cocky Boys” kanë fansa në të gjithë botën, që i ndjekin dhe kërkojnë t’i takojnë vetëm për të biseduar me ta. Nga fanset femra ky dokumentar ka pasur shumë sukses. Yjet e pornos homoseksuale dhe fansat e tyre tashmë janë një familje. Por ata nuk mendojnë se do të vazhdojnë gjithmonë me këtë punë, edhe pse kanë shumë fitime.

Etiketimet
Shperndaje