Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pozicionet më të mira të seksit sipas shenjës suaj të horoskopit

September 29
18:32 2016

Shenja juaj e horoskopit mund të tregojë shumë gjëra lidhur me personalitetin tuaj, asaj që pëlqeni në të tashmen dhe ç’mund t’ju ndodhë në të ardhmen.

Përveç këtyre, shenja e horoskopit tregon edhe pozicionin më të mirë për ju të seksit, bazuar kjo në bazë të disa karakteristikave specifike.

Doni të zbuloni se cili pozicion është më i miri për ju? Fotot e mëposhtme do t’ju tregojnë /Blitz.al/

 

Dashi:

Dashi

 

 

2. Demi:

demi-sensual-i-ngadalte-dhe-pasionant

 

3. Binjakët:

binjaket-i-shpejte-por-i-kenaqshem

 

 

4. Gaforrja:

gaforrja-i-bute-por-ndoshta-edhe-i-ashper

 

 

 

5. Luani:

luani-romantik-dhe-intim

 

 

 

 

6. Virgjëresha:

virgjeresha-i-paster-dhe-altrusit

 

 

 

 

7. Peshorja:

peshorja-egoist

 

 

 

 

8. Akrepi:

akrepi-i-komunikueshem

 

 

 

9. Shigjetari:

shigjetari-spontan-dhe-i-lirshem

 

 

 

 

10. Bricjapi:

bricjapi-kontroll-total

 

 

 

 

11. Ujori:

ujori-lodra-seksi

 

 

 

12.  Peshqit:

 

peshqit-aktore-shume-te-mire

Komento
Shperndaje