Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pozicionet e seksit që do t’ju japin një orgazëm… “Whoaaa!”

November 19
11:56 2016

Nëse përpiqeni të jepni apo të provoni një orgazëm ku të kënaqeni vetëm ju gaboheni! Orgazma me të vërtetë e kënaqshme është kur të dy partnerët përjetojnë kënaqësinë që dëshirojnë.

Duke qenë se meshkujt janë pothuajse gjithmonë në rregull me çfarëdolloj pozicioni, më poshtë do t’ju tregojmë disa pozicione që janë “miqësore” për femrat dhe mbi të gjitha, ju japin të dyve një orgazëm që do t’ju bëjë të bërtisni: “Whoaaaa!”. /Blitz.al/

butterfly-sex-position_iixric counter-top-sex-position_mtoby1 happy-scissors-sex-position_c7cx7y love-top-positions-alighnment_urbxtc love-top-positions-standing-up_u4bzu2 pushing-tush-sex-position_kc7tff seated-scissors-sex-position_ejrwbs uncloaking-clit-sex-position_db2w4d

Komento
Shperndaje