Blitz | Kliko dhe Informohu

Eros

 Lajmi Fundit

Historia e pazakontë: Injektoi qeliza dhjami në penis për të rritur madhësinë!

    Historia e pazakontë: Injektoi qeliza dhjami në penis për të rritur madhësinë!

  Kemi dëgjuar e kemi parë mënyra nga më të ndryshme për të rritur madhësinë  eorganit gjenital mashkullor, që nga pilulat pro rritjes e deri te ndërhyrjet kirurgjikale. Ndërkohë, Ben

Lexo me Shume

10 shenja që tregojnë se nuk jeni seksualisht të përshtatshëm me partnerin tuaj!

    10 shenja që tregojnë se nuk jeni seksualisht të përshtatshëm me partnerin tuaj!

Mjaft njerëz mund të mos jenë të aftë të krijojnë një marrëdhënie të shëndetshme me njëri-tjetrin, ama kur vjen puna në shtrat kanë një “kimi” si em snjë tjetër. Siç

Lexo me Shume

4 hapa të thjeshtë për t’i dhënë partneres orgazmë, jo një, por disa herë!

    4 hapa të thjeshtë për t’i dhënë partneres orgazmë, jo një, por disa herë!

  T’i japësh partneres një orgazmë të mirë, na duhet të pranojmë, është një rast që duhet festuar sa herë që diçka e tillë ndodh. Ama, dikush që mund të

Lexo me Shume

Zbuloni pozicionin tuaj ideal bazuar në ngjyrën tuaj të preferuar!

Zbuloni pozicionin tuaj ideal bazuar në ngjyrën tuaj të preferuar!

  E dinit që ka një mënyrë mjaft të thjeshtë për të gjetur pozicionin tuaj ideal në shtrat sesa të rrini duke lexuar libra, artikuj apo të provoni pafund e

Lexo me Shume

Ezkistojnë 3 lloje pornosh dhe vetëm një është e shëndetshme: Këtu mund të zbuloni nëse po dëmtoheni ose jo veten!

    Ezkistojnë 3 lloje pornosh dhe vetëm një është e shëndetshme: Këtu mund të zbuloni nëse po dëmtoheni ose jo veten!

  Tashmë është kthyer në një rutinë që të rinjtë dhe jo vetëm të shohin të paktën një herë në ditë apo javë një film pornografik apo sekuenca filmimesh erotike.

Lexo me Shume

6 shenjat që tregojnë se jeni alergjikë ndaj seksit!

    6 shenjat që tregojnë se jeni alergjikë ndaj seksit!

Ndër të gjitha alergjitë e globit ka një lloj alergjie që ne urojmë të mos e ketë asnjëri… dhe ajo është alergjia ndaj seksit. Në fakt, shkencëtarët shprehen se alergjia

Lexo me Shume

Ju rrëfej çastin kur mora vesh se burrin e kam transgjinor; kështu ndryshoi dhe marrëdhënia në shtrat…

    Ju rrëfej çastin kur mora vesh se burrin e kam transgjinor; kështu ndryshoi dhe marrëdhënia në shtrat…

Unë jam rritur pranë Kishës Katolike dhe me dëshirën time kam qenë beqare deri sa njoha partnerin tim. Përpara se i fejuari im të kthehej në transgjinor, ne kryenim marrëdhënie

Lexo me Shume

Studimi i fundit: Homoseksualët janë më të mirë në shtrat se heteroseksualët!

    Studimi i fundit: Homoseksualët janë më të mirë në shtrat se heteroseksualët!

Personat që i përkasin komunitetit LGBT mund të kenë kaluar vite e dekada persekutimi për shkak të orientimit të tyre seksual, por shkenca sapo u dha atyre një “as” që

Lexo me Shume

9 sekrete që djemtë nuk do t’ua thonë kurrë gjatë seksit!

  9 sekrete që djemtë nuk do t’ua thonë kurrë gjatë seksit!

Të gjithë mendojmë se gjatë aktit seksual mund të shohim e mund të kuptojmë çdogjë që po ndodh rreth e

Lexo me Shume

Shqetësoheni për sasinë e vogël të spermës? Mjekët tregojnë se si ta rrisni sasinë e saj në mënyra shumë të thjeshta

  Shqetësoheni për sasinë e vogël të spermës? Mjekët tregojnë se si ta rrisni sasinë e saj në mënyra shumë të thjeshta

  Shumë djem shqetësohen për sasinë e spermës dhe me të drejtë sepse në momentin që nuk ke një sasi

Lexo me Shume

Shumë ambiciozë edhe në shtrat? Këto janë 5 pozicionet që duhet të provoni!

  Shumë ambiciozë edhe në shtrat? Këto janë 5 pozicionet që duhet të provoni!

Studimet thonë se kush është ambicioz në çdo gjë, në jetën e përditshme, padyshim që do të jetë edhe në

Lexo me Shume

Sa paguhet një pornostar? A mund të bëni një jetë fitimprurëse duke bërë seks në ekran?

  Sa paguhet një pornostar? A mund të bëni një jetë fitimprurëse duke bërë seks në ekran?

Të jesh një pornostar ndoshta nuk mund të jetë lloji i punës për të cilën do të flisnit me krenari

Lexo me Shume

6 arsye pse nuk po arrini dot orgazmë!

  6 arsye pse nuk po arrini dot orgazmë!

  Që ta themi që në fillim: orgazma nuk është diçka që nuk përjetohet dhe nuk arrihet njësoj tek të

Lexo me Shume

7 djem tregojnë gjërat më të çuditshme që kanë bërë me penisin e tyre

  7 djem tregojnë gjërat më të çuditshme që kanë bërë me penisin e tyre

Kur jemi të vegjël ose adoleshentë ose të rinj ose në çdo lloj moshe, por pas dyerve të mbyllura, bëjmë

Lexo me Shume

“Nxehet” Brazili, konkurrentet e “Miss Bumbum” shfaqin hiret në rrugët e Sao Paolos

  “Nxehet” Brazili, konkurrentet e “Miss Bumbum” shfaqin hiret në rrugët e Sao Paolos

“Miss Bumbum” është një nga eventet më të diskutuara nga mediat rozë në botë për vetë faktin se aty marrin

Lexo me Shume

Mendoni për një seks treshe me shoqen e ngushtë? Ja 5 pozicione që do t’ju “nderojnë” të dyjave

  Mendoni për një seks treshe me shoqen e ngushtë? Ja 5 pozicione që do t’ju “nderojnë” të dyjave

Nëse një marrëdhënie seksuale mashkull-femër-femër është në listën e dëshirave, bëji një nder shoqes dhe merre me vete. Kur tre

Lexo me Shume

5 pozicione që duhet të praktikoni nëse ai arrin orgazmën shumë shpejt

  5 pozicione që duhet të praktikoni nëse ai arrin orgazmën shumë shpejt

  Na duhet të pranojmë që ka momente kur organet gjenitale të partnerëve nuk bashkëpunojnë ashtu siç do të dëshironin

Lexo me Shume

Seks në dush? Provoni këto pozicione dhe do ta avulloni ujin të gjithin!

  Seks në dush? Provoni këto pozicione dhe do ta avulloni ujin të gjithin!

Seksi në dush është një nga ato gjërat që duhet provuar gjithmonë e kjo është pak, por shumë e sigurt!

Lexo me Shume

Jeni me pushime? Ja 5 pozicionet që do ta kthejnë dhomën e hotelit në një sauna të vërtetë

  Jeni me pushime? Ja 5 pozicionet që do ta kthejnë dhomën e hotelit në një sauna të vërtetë

  Pjesa më argëtuese e pushimeve nuk është vetëm plazhi, pishina apo vende të tilla, por edhe koha e kaluar

Lexo me Shume

5 pozicione që janë ASGJË pa vibratorë!

5 pozicione që janë ASGJË pa vibratorë!

Pavarësisht se shumë prej nesh preferojnë të jenë “natyralë” në shtrat, pra të përdorin vetëm objekte biologjike dhe jo lodra

Lexo me Shume

“Kam vendosur të bëhem sërish e virgjër”, “Miss Bum Bum” e Brazilit habit me deklaratat e saj

  “Kam vendosur të bëhem sërish e virgjër”, “Miss Bum Bum” e Brazilit habit me deklaratat e saj

“Miss Bum Bumi” e Brazilit ka vendosur të bëhet sërish e virgjër. Modelja bionde, e cila u bë e famshme

Lexo me Shume