Blitz | Kliko dhe Informohu

Eros

 Lajmi Fundit

Në marrëdhënie me 4 njerëz, veç burrit

34-vjeçarja Lisa (pseudonim) ka jetuar me bashkëshortin për rreth gjysmën e jetës se saj. Por, sipas asaj që thotë, dashuria jo vetëm për bashkëshortin ka bërë që martesa të forcohet.

Lexo me Shume

Seksi anal, i dëmshëm apo jo? Ja përgjigjja!

    Seksi anal, i dëmshëm apo jo? Ja përgjigjja!

  Duke qenë se sa herë flitet për seksin anal, njerëzit dëgjojnë lloje të ndryshme informacionesh, herë-herë kontradiktore ose të pavërteta, Cosmopolitan.com ka marrë përsipër të hedhë dritë mbi këtë

Lexo me Shume

Ja 12 arsye për të bërë seks çdo ditë!

    Ja 12 arsye për të bërë seks çdo ditë!

1. LARGON STRESIN Seksi është një antistres i mrekullueshëm! Nëpërmjet tij trupi arrin të prodhojë dopaminë, endorfinë, dhe të tjera hormone të tilla që ju bën të ndiheni mirë! 2.

Lexo me Shume