Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nuk ju pëlqen seksi oral? Këto pozicione do t’ju ndryshojnë TOTALISHT mendim!

May 29
18:58 2017

Seksi oral është intrigues në një njërën anë, por ana tjetër për disa mund të jetë i shpifur, i sikletshëm e për të tjerë mund të jetë kënaqësi e eksperiencë më vete.

Nëse i përkisni kategorisë së parë po ju sjellim çelësin që do t’ju bëjë të hapni derën e kënaqësisë nga seksi oral.

Para se të lexoni 5 pozicionet që do t’ju bëjnë ta pëlqeni këtë lloj seksi, duhet të dini që të dy përfitoni të njëjtën kënaqësi.

 

  1. “The Lazy Sunday”

 

 

  1. “The La-Z-Girl”

 

 

  1. “Hummer Sixty-Ninnnnne”

 

 

 

  1. “King of the World”

 

 

  1. “The Auto-Blow”

Shperndaje