Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Jeni me pushime? Ja 5 pozicionet që do ta kthejnë dhomën e hotelit në një sauna të vërtetë

Jeni me pushime? Ja 5 pozicionet që do ta kthejnë dhomën e hotelit në një sauna të vërtetë
July 21
21:15 2017

 

Pjesa më argëtuese e pushimeve nuk është vetëm plazhi, pishina apo vende të tilla, por edhe koha e kaluar në hotel. E duke qenë se jemi në hotel, si thoni sikur t’ju tregojmë disa pozicione që do ta bëjnë dhomën vendin perfekt për të eksperimentuar me partnerin apo partneren?

Ok, bëni mirë të merrni peshqirë me vete…

 

  1. “Four-Poster Fantasy”

 

  1. “The Do Not Disturb”

 

  1. “The Wake-Up Call”

 

  1. “For Adults Only”

 

 

  1. “The Upward Affair”

Komento
Shperndaje