Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

I keni provuar pozicionet më të mira të Kamasutrës?

May 11
19:51 2016

Pozicioni "karrocë dore"

Pozicioni
Picture 1 of 7

Pozicioni karrocë dore është shumë i thjeshtë dhe i këndshëm. Femra qëndron përmbys në shtrat duke u mbajtur vetëm me duar dhe këmbët lart. Në mes të këmbëve të femrës qëndron mashkulli, i cili mbështetet mes kofshëve të saj. Pozicioni "karrocë dore" është i lodhshëm, por njëkohësisht argëtues dhe pa dhimbje. Në qoftë se kaloni orgazëm në këtë pozicion, muskujt tuaj tkurren dhe ju japin ndjesi më të forta gjatë aktit.

Kamasutra është manuali më i vjetër në botë me pozicione seksi.  Te Kamasutra gjeni mbi 100 pozicione seksi, duke përfshirë edhe udhëzime grafike se si t’i bëni ato. Shfletoni galerinë për të parë 7 pozicionet më të mira të Kamasutrës.

Komento
Etiketimet
Shperndaje