Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Varësja që tregon se jeni partnerë vetëm në seks

August 31
19:37 2016

Në botën moderne ka më shumë statuse marrëdhëniesh se “beqar” ose “i lidhur”. Ka raste që njerëzit takohen vetëm një herë  ose partnerë që bëjnë rregullisht vetëm seks, që në këto raste quhen “më shumë sesa shokë”.

Në qoftë se dëshironi t’i bëni një dhuratë partneres tuaj, byzylykët ose varëset e thjeshta nuk tregojnë asgjë. Por është shpikur një varëse pikërisht për këto lloj marrëdhëniesh. Kjo varëse ka dy duar, ku njëra tregon gishtin tregues dhe tjetra formon një rreth. Ajo simbolizon marrëdhënien tuaj dhe duke me të në qafë duket sikur thoni: “Po, ne bëjmë vetëm seks”.

Kjo është një dhuratë që simbolizon marrëdhënien tuaj dhe do të ishte vërtet diçka e veçantë./Blitz.al/

Shperndaje