Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Disa pozicione seksi, më të thjeshta se sa i kishit menduar

Disa pozicione seksi, më të thjeshta se sa i kishit menduar
July 21
19:48 2016

Seksi oral, ulur

Picture 1 of 6

Ju jeni të dy ulur: njëri në shtrat me këmbët hapur dhe partneri poshtë jush në dysheme. Është një pozicion i thjeshtë, sepse keni hapësirë për të lëvizur dhe ju dukeni mirë për partnerin tuaj.

Seksi nuk karakterizohet nga një pozicion i vetëm. Eksploroni dhe provoni pozicione të reja. Mos mendoni se janë të vështira apo se nuk jeni të aftë. Në galeri do të gjeni disa pozicione të cilat ju mendonit se janë të vështira, por në fakt nuk është aspak ashtu siç duket.

Komento
Etiketimet
Shperndaje