Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çuna! Ja 5 pozicionet që do t’ju kënaqin sytë përveç…

Çuna! Ja 5 pozicionet që do t’ju kënaqin sytë përveç…
November 16
19:41 2016

Seksi, sigurisht, është një nga kënaqësitë më të mëdha që njeriu mund të përjetojë ndonjëherë në jetë. Kënaqësia shtohet akoma më shumë kur të gjitha shqisat vihen në funksion të aktivitetit seksual dhe ti e përjeton jo vetëm me qelizat nervore në penis apo vaginë, por edhe me prekjen e lëkurës, dëgjimin e pasthirrmave, puthjet etj. Dhe nuk mbetet pas as shikimi, pra sytë.

Në të vërtetë, kënaqësia shtohet sikur të ishte e injektuar me shiringë në momentin që arrihet kontakti me sy.

Nëse marrim meshkujt, duke mënjanuar pak, ata adhurojnë pozicionet kur kanë kontakt verbal me penetrimin apo me partneren. Prandaj, më poshtë do t’ju tregojmë cilat janë pozicionet më të mira për të arritur këtë gjë. /Blitz.al/

 

 

“THE FIRE STARTER”

1-firestarter-1479261391

 

“BUM’S RUSH”

2-bumsrush-1479261391

 

 

“THE COUCH TWERK”

3-couchtwerk-1479261391

 

 

 

“THE UPSIDE DOWN CAKE”

5-upsidedowncake-1479261393

 

 

“THE DOUBLE KNOT”

4-doubleknot-1479261391

Shperndaje