Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë duhet të dinë meshkujt për penisin?

May 22
19:15 2016

 

1

1
Picture 1 of 5

Në qoftë se e prekni penisin gjatë gjithë kohës kur jeni vetëm kjo nuk ju shkakton marrëzi ose puçrra në fytyrë siç thuhet, por shkakton ënjtje të penisit, që ndryshe quhet edemë dhe shkaktohet nga lëngu në inde. Gjithsesi, kjo ënjtje zhduket përsëri për një ose dy ditë, kështu që mos u shqetësoni!

Penisi për meshkujt është si “diçka e çmuar” por shpeshherë ata e trajtojnë shumë keq. Shëndeti i penisit është mjaft i rëndësishëm dhe për të krijuar një të ardhme të mirë meshkujt duhet ta trajtojnë mirë atë. Përpara se të bëni ndonjë dëm të përhershëm duhet të lexoni se çfarë ndikon në trajtimin e keq të penisit.

Komento
Etiketimet
Shperndaje