Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

9 histori të treguara nga homoseksualë për herën e parë

9 histori të treguara nga homoseksualë për herën e parë
September 22
19:33 2016

Dëshirat seksuale janë nga të larmishmet dhe është kjo ndër arsyet që e bën marrëdhënien seksuale interesante, qofshin këto hetero apo homoseksuale.

Buzzfeed ka pyetur komunitetin e tij rreth eksperiencave të para homoseksuale, përgjigjet e të cilave do t’jua tregojmë më poshtë:

 

  1. “Tualeti”

“Fjeta me një djalë, të cilin e kisha takuar përgjatë 1 muaji. Pas dhembjes në fillim, fillova ta shijoja marrëdhënien. Tragjedia nisi në mesnatë, kur kuptova se duhej të shkoja në tualet. Si për dreq, ai më tha se tualeti i dhomës nuk funksiononte dhe më duhej të shkoja në një tualet tjetër, por ishte natë. Kështu që përfundova në oborr”.

 

2. “Bebja surprizë”

“Kur isha vitparist në kolegj, shkova me këtë djalin që kisha pak kohë që e njihja. Shkuam fillimisht në një ndeshje futbolli, morëm pak ushqim dhe përfunduam në dhomën e tij të gjumit. Mbarova punë në tualet dhe kur u ktheva pashë që ai kishte veshur vetëm një bebelinë dhe kërkoi që unë ta trajtoja si një bebe. Kështu që mora gjërat e mia dhe u largova sa më shpejt”.

 

3. “Rreziku poshtë pantallonave”

“Pasi i ula pantallonat, menjëherë kuptova se isha në rrezik e do të vuaja. Penisi i tij nuk ishte 15.5 centimetra siç më tha në fillim… ishte 20.5 centimetra. Penetrimi më verboi fare nga dhembja. Në fund, ai më dha dorën si një zotëri i vërtetë dhe më tha se i kishin pëlqyer dhëmbët e mi”.

 

4. “Ekzorcizmi”

“Kur po kthehesha për në shtëpi pasi kisha dalë me shokët, shokët e kishës së mamasë sime ishin në cep të rrugës. Më kapi paniku sepse fillova të besoja se do të kryenin ndonjë ritual për të nxjerrë jashtë homoseksualizmin brenda meje…

U ktheva në shtëpi dhe putha time më në faqe. Isha i tmerruar se do të nuhaste erën e penisëve nëpërmjet frymës time”.

 

5. “Era e keqe”

“Vendosa t’ia lija prapanicën time në dorën e këtij rrjeti social, të quajtur Grindr, dhe takova një djalë. Faktikisht kalova një kohë të bukur me të, derisa kuptova në mes të penetrimit se ai ishte i martuar me një grua. Pasi e kuptova këtë gjë, pata një dhembje të tmerrshme në stomak, por ai vazhdonte akoma penetrimin.  Pavarësisht kësaj, ia kalova mirë. Nuk u takuam kurrë më”.

 

6. “Emri i gabuar”

“Po punoja njëherë në prapaskenat e një loje. Pas lojës kishte një festë ku unë e humba fare nga pija dhe nuk gjeta më grupin tim. Kështu që fillova të njihesha me një djalë të ri.

Pastaj lëvizëm për në oborr, ku shkuam pranë një peme dhe bëra për herë të parë seks oral. Më pas u futëm në makinë dhe bëmë seks. Më quajti dy herë “Ryan”, meqë ra fjala”.

 

7. “Këngëtari”

“Herën e parë që bëra seks oral isha aq i mahnitur saqë i thashë: “Duket si një mikrofon, më lër të këndoj me të”. Skuqem edhe sot kur e mendoj”.

 

8. “Furishëm dhe pisët”

“Nuk kishim vend tjetër ku të bënim seks, kështu që përfunduam duke e bërë në parkingun e kinemasë. Më duhet të them se u bëra pis deri në gjunjë. Mimika e mamasë sime kur më mori dhe pa pantallonat ishte epike”.

 

9. “Rruga e gjatë dhe e dhimbshme”

“Ai e kishte 25.5 centimetra dhe të trashë, aq sa ditën tjetër mezi ecja”.

Shperndaje