Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

9 gjërat që meshkujt mendojnë kur janë në kulmin e masturbimit

9 gjërat që meshkujt mendojnë kur janë në kulmin e masturbimit
May 21
13:33 2016

“Jepi një vaginë dhe ai do të kënaqet një ditë… Mësoji “dorën” dhe do të kënaqet tërë jetën”, – është kjo një nga batutat e filmit “Dictator”, por që ka një të vërtetë. Masturbimi është një gjë më se e zakonshme dhe kjo dihet nga të gjithë. Ajo që nuk dihet është se ç’mendojnë femrat apo meshkujt kur masturbojnë. Sot do t’ju rendisim 9 nga shumë gjërat që meshkujt mendojnë teksa arrijnë kulmin e masturbimit:

  1. Oh, mendova që do të bënim edhe gjëra të tjera, por kjo është në rregull – kuptimi se edhe pak dhe do të “plasësh” është njësoj sikur të mendosh sikur s’ke bërë asgjë në shtratin e vdekjes. Masturbimi është krizë e ekzistencializmit të marrëdhënieve seksuale.
  2. Më në fund! Më në fund … mbaroi. Tani…tani mund të pushoj.

3. Të lutem drejtoje në një vend të sigurt. Arritja e orgazmës nga masturbimi është si transporti i fshehtë i uraniumit: duhet bërë në një mënyrë specifike dhe të rregullt ose përndryshe të gjithë vdesin. Me “të gjithë vdesin” nënkuptohet që sperma do të përhapet në çdo pjesë të trupit.

4. Oh, fantastike! Jam, si një … 14-vjeçar – të qenit i emocionuar nga masturbimi ndalon në moshën 14- vjeçare. Më pas nuk të bën më përshtypje.

5. Të premtoj që do t’ia dalim si çift – ka gjithmonë errësirë para agimit.

6. A duhet … ta kthej edhe unë nderin në të njëjtën kohë? – Është e çuditshme…

7. Penisi im dhemb, por njëkohësisht ndihet mirë.

8. MOS MË SHIKO – Kjo ndodh kur po masturbohesh nga dikush tjetër. Nëse do të shiheni në këtë moment, atëherë është e sigurt që nuk do ta shihni njëri-tjetrin njësoj deri në fund të jetës.

9. Le të jemi beqarë. Përgjithmonë! – Është rruga më e lehtë…

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje