Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

5 pozicionet e duhura për vajzat me flokë të gjata

November 29
16:09 2016

Shpesh partnerët meshkuj mund të ankohen për partneret e tyre se flokët e gjata i gudulisin apo e bëjnë seksin të papërshtatshëm e nuk marrin dot kënaqësi mjaftueshëm. Por mund të ndodhë që edhe femrat të mos ndihen rehat me flokët e gjata, teksa bëjnë seks.

Dhe çfarë duhet bërë në këto raste?

Këtu ju vijmë në ndihmë ne me 5 pozicionet që duhet të provoni nëse partnerja ka flokë të gjatë.

 

  1. THE FABIO

2-fabio-1476283865

 

  1. THE SATIN BLOW OUT

4-satin-1476283865

 

  1. THE GENTLEMAN’S BJ

3-gentlemansbj-1476283866

 

  1. RAPUNZEL

1-repunzel-1476286962

 

  1. RIDE IT, MY PONY

 

5-tamingwildpony-1476283866

Shperndaje