Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

5 pozicione seksi për prindërit me fëmijë

December 22
20:01 2016

Një nga shqetësimet më të mëdha të çifteve kur vjen puna te ngjizja e një fëmije është padyshim pyetja: Si dreqin do të bëjmë seks pastaj?

Epo, “Cosmopolitan” ka gjetur një zgjidhje, që për ne është gjithçka që prindërit e rinj duhet të dinë. Dhe ato janë pozicionet “prindërore” të seksit.

Nëse jeni kuriozë, këto janë pozicionet e seksit:

 

  1. Baby Monitor Mambo

andi1

 

  1. Woman Down

2

 

 

  1. All Hands On Deck

3

 

 

  1. Duck And Cover

4

 

 

  1. Teddy Bear Throw-Down

5

 

 

 

Shperndaje