Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

5 pozicione që janë të mira me objektet e palestrës

December 02
19:26 2016

 

Keni menduar ndonjëherë të shfrytëzoni kohën që ushtroheni në palestër edhe për t’u ushtruar, edhe për të bërë seks? Epo, ne ju këshillojmë që ta provoni një herë sepse, përveç faktit që muskujt janë më të shtendosur, energjia e partnerëve është në nivele mjaft të larta, ç’ka nënkupton një akt seksual më të kënaqshëm.

Ne po ju vijmë në ndihmë me disa pozicione që mund të jenë mjaft të mira me objektet që gjenden në palestër. /Blitz.al/

  1. THE WILD PONY

1-wildpony-1480516895

 

  1. THE DIVE BAR

4-divebar-1480516894

 

  1. THE TREADMILL SPLIT

2-treadmillsplit-1480516894

 

  1. ANTI-GRAVITY ORAL BALL

3-antigravity-1480516894

 

  1. YOGA STRAP BONDAGE

5-yogastrap-1480516894

Komento
Shperndaje