Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

5 gjëra që nuk duhet t’i bëni asnjëherë para seksit

5 gjëra që nuk duhet t’i bëni asnjëherë para seksit
May 13
13:48 2016

Urinimi

Urinimi
Picture 1 of 5

Vajzat i njohin mirë infeksionet e traktit urinar. Ato e dinë shumë mirë që duhet të urinojnë pas seksit për të nxjerrë bakteret dhe për t'u mbrojtur nga infeksionet. Por urinimi nuk duhet të ndodhë para seksit sepse është një shkak kryesor i infeksioneve.

Seksi është menduar si pasionant dhe spontan. Por para se të kryeni marrëdhënie seksuale duhet të dini disa gjëra që nuk duhet t’i bëni. Disa gjëra që bëni para seksit mund t’ju shkaktojnë probleme shëndetësore.

Komento
Etiketimet
Shperndaje