Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

15 orgazma “artistike”

November 18
18:03 2016

Kulmi i një akti seksual është padyshim orgazma dhe na duhet të pranojmë se është një nga kënaqësitë më të mëdha në jetë.

Njerëz të ndryshëm kanë përjetime të ndryshme të emocioneve, ndjenjave, artit, ngjarjeve dhe…orgazmës. Po sikur orgazma të përjetohej në mënyrë artistike?

Pikërisht kësaj pyetjeje i ka dhënë përgjigje fotografi Albert Pocej, i cili ka realizuar një set fotografik me 15 femra, të cilat janë fotografuar duke përjetuar kulmin e aktit seksual.

Pavarësisht se mund të duket se është e gjitha aktrim, vetë protagonistet kanë treguar se fotot janë reale! /Blitz.al/

 

agne breta egle giedre laura-1 laura-2 loreta marija monika muza natalja neringa renata sandra simona

Shperndaje