Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

15 foto “seksi” që do t’ju bëjnë të qeshni me të madhe

15 foto “seksi” që do t’ju bëjnë të qeshni me të madhe
November 08
16:20 2016

Interneti është burim i pashterueshëm informacioni, qoftë ky tekst, video apo foto dhe kjo nuk ka nevojë për diskutim. Mund të ndodhë që duke kërkuar për një informacion, i cili na duhet për një detyrë, projekt, punë apo prezantim, të hasim në disa foto që disa mund t’i marrin si qesharake, disa mund t’i marrin në një konotacion seksual e disa thjesht të qeshin duke i parë.

Po pyesni veten se për çfarë po flasim? Ja, shihni fotot më poshtë! /Blitz.al/

 

 1. Patate e ëmbël

sub-buzz-15597-1477573073-1

 

 1. Mandarinë

sub-buzz-17483-1477574612-1

 

sub-buzz-25611-1477573886-8

 

 1. Patate “pak” e madhe

sub-buzz-18663-1477572361-6

 

 1. Patate goxhaaa e madhe

sub-buzz-24091-1477572572-2

 

 1. Ka diçka që nuk shkon… me ngjyrën!

sub-buzz-24228-1477572653-1

 

 1. Çifti më i bukur bio!

sub-buzz-18792-1477572794-1

 

 1. Patate e pafajshme!

sub-buzz-24044-1477572130-1

 

 1. Suflaqe e shijshme

sub-buzz-23685-1477573247-1

 

 1. Spec i egër! Thjesht spec i egër!

sub-buzz-24067-1477572217-1

 

 1. Edhe ky…

sub-buzz-18694-1477572847-1

 

 1. Kivi “i zhvirgjër”…!

sub-buzz-23706-1477573659-3

 

 1. Luleshtrydhe “zemërkënaqura”

sub-buzz-25590-1477573712-1

 

 1. No Comment

sub-buzz-17663-1477572291-11

 

 1. Midhje “e paprekur”

sub-buzz-31010-1477574549-2

 

 

 

 

Komento
Shperndaje