Blitz | Kliko dhe Informohu

Eros

 Lajmi Fundit

Seks në pishinë? Më mirë jo!

    Seks në pishinë? Më mirë jo!

  Sezoni veror është në horizont dhe të gjithë po përgatiten të kenë një fizik sa më të kënaqshëm për syrin. Një nga aktivitetet më intriguese gjatë stinës së nxehtë

Lexo me Shume

Falë Zotit që bëra botoks në testikuj…!

    Falë Zotit që bëra botoks në testikuj…!

Jam një burrë rreth të 30-tave dhe banoj në Manhattan, New York. Dhe nëse titulli ju ka bërë paksa konfuz, ja ku po ua them: Po! Kam bërë botoks në

Lexo me Shume

Doni të keni sukses në takimin e parë? Shikoni porno!

    Doni të keni sukses në takimin e parë? Shikoni porno!

Nëse takimet tuaja deri më tani kanë përfunduar duke ngrënë patatina ose akullore vetëm në shtrat, atëherë ne kemi një këshillë për ju: shikoni porno! Dhe nuk po bëjmë fare

Lexo me Shume

Gabimi më i madh që 65% e meshkujve bëjnë akoma gjatë seksit

    Gabimi më i madh që 65% e meshkujve bëjnë akoma gjatë seksit

Doni të mbroheni ndaj sëmundjeve seksualisht të transmetueshme apo ndaj shtatzënive të padëshiruara? Epo, një prezervativ është përgjigjja më e mirë për këtë. Por pavarësisht kësaj, shumë meshkuj nuk po

Lexo me Shume

A na duhen qimet pubike?

    A na duhen qimet pubike?

Shpesh herë njerëzit vendosin të heqin qimet në organe të ndryshme për t’u dukur më të pashëm, më tërheqës dhe sigurisht, më seksi. Po qimet pubiket a na nevojiten? Edhe

Lexo me Shume

Studimi: Seksi i mirë të jep të njëjtën kënaqësi si të fitosh 50.000 euro!

    Studimi: Seksi i mirë të jep të njëjtën kënaqësi si të fitosh 50.000 euro!

Nëse jeni të stresuar sepse doni rritje rroge apo sepse mendoni se nuk po fitoni mjaftueshëm para, ju rekomandojmë të bëni më shumë seks! Ose më saktë, nuk jua rekomandojmë

Lexo me Shume

Dalin fotot e nxehta, femrat “e djegin” 8 marsin

    Dalin fotot e nxehta, femrat “e djegin” 8 marsin

As ky 8 mars nuk ka kaluar pa harbim në klubet e natës në Tiranë. Edhe pse nuk ka qenë e njëjta atmosferë me striptistë profesionistë si vitet e kaluara,

Lexo me Shume

Planifikova një orgji me shoqen e ngushtë dhe ishte eksperienca më e mirë e gjithë jetës sime

    Planifikova një orgji me shoqen e ngushtë dhe ishte eksperienca më e mirë e gjithë jetës sime

  Kam qenë në “club”-e striptizmi. Kam bërë treshe. Kam takuar njerëz në “club”-e, lokale, librari, koncerte, evente sportive dhe në punë me të cilët kam bërë seks minuta më

Lexo me Shume

Jeni ndarë nga i dashuri? Mos u shqetësoni, tani mund të keni kukullën tuaj të seksit!

  Jeni ndarë nga i dashuri? Mos u shqetësoni, tani mund të keni kukullën tuaj të seksit!

Keni menduar se ka kukulla seksi vetëm femra, por në fakt jeni gabuar. Një kompani e quajtur “Sinthetics” shet kukulla

Lexo me Shume

(FOTO) Njihuni me “motrën” ruse të Kim Kardashian

  (FOTO) Njihuni me “motrën” ruse të Kim Kardashian

Ajo quhet Anastasiya Kvitko dhe nga format e saj bombastike e kanë krahasuar me Kim Kardashian, edhe pse dukshëm bukuroshja

Lexo me Shume

Këta janë meshkujt që do t’ju japin orgazmën më të mirë (sipas shkencës)

  Këta janë meshkujt që do t’ju japin orgazmën më të mirë (sipas shkencës)

  Më në fund, orgazma është futur në listën e çështjeve që studiohen nga shkencëtarët! Studiuesit e Universitetit të Albany

Lexo me Shume

10 gjërat më stresuese kur bëni seks në dush

  10 gjërat më stresuese kur bëni seks në dush

    Shpesh çiftet vendosin të eksperimentojnë gjatë seksit duke zgjedhur vende të ndryshme për të kryer marrëdhënie seksuale. Një

Lexo me Shume

10 gjërat që djemtë mendojnë kur ju rënkoni gjatë seksit

  10 gjërat që djemtë mendojnë kur ju rënkoni gjatë seksit

Që seksi të jetë një eksperiencë e paharrueshme, të dy partnerët përfshihen në akt duke dhënë maksimumin e tyre. “Shijimi”

Lexo me Shume

12 foto nudo që nuk do të doni t’i humbisni!

  12 foto nudo që nuk do të doni t’i humbisni!

Fotografja Nadia Lee Cohen nuk shkrep thjesht foto nudo, por edhe i jep fuqinë e një superheroine. Subjekti i këtyre

Lexo me Shume

5 fakte që do t’ju bëjnë ta shihni seksin anal me një sy tjetër

  5 fakte që do t’ju bëjnë ta shihni seksin anal me një sy tjetër

Të bësh seks anal është kuptuar gjithmonë si të ndjesh dhembje ndërkohë që partneri penetron në fundshpinën tuaj. Por e

Lexo me Shume

14 lodra seksi për një orgazëm ideale

14 lodra seksi për një orgazëm ideale

Të gjithë synojmë që me anë të marrëdhënies seksuale të marrim kënaqësi dhe sigurisht një orgazëm për t’u mbajtur mend.

Lexo me Shume

Momentet më të sikletshme, por normale, që të gjithë i përjetojnë gjatë seksit

  Momentet më të sikletshme, por normale, që të gjithë i përjetojnë gjatë seksit

1) Ju vijnë menstruacionet gjatë seksit Kjo mund t’ju kapë të papërgatitur, sigurisht… “Pak a shumë femrat e dinë me

Lexo me Shume

5 gjëra që duhet të dini (PATJETËR) për penisin

  5 gjëra që duhet të dini (PATJETËR) për penisin

Një nga gjërat më të rëndësishme në jetë është seksi, që ndikon pozitivisht në largimin e energjive negative dhe streseve

Lexo me Shume

6 pozicione nga “Fifty Shades Darker” që do të nxjerrin “bishën” brenda jush

6 pozicione nga “Fifty Shades Darker” që do të nxjerrin “bishën” brenda jush

  Seria e dytë e trilogjisë “Fifty Shades of Grey” tashmë po “godet” kinematë botërore me të njëjtin kuriozitet si

Lexo me Shume

5 pozicione “drithëruese” nëse partneri/ja juaj pëlqen këmbët

5 pozicione “drithëruese” nëse partneri/ja juaj pëlqen këmbët

Këmbët janë pjesët jo-seksuale të trupit më të dëshiruara nga partneri ose partnerja juaj. Kjo pasi dëshira e tyre seksuale

Lexo me Shume

Njihuni me resortin ku do të përjetoni “50 Shades of Grey” në realitet

Njihuni me resortin ku do të përjetoni “50 Shades of Grey” në realitet

Për të gjithë admiruesit e trilogjisë “Fifty Shades of Grey” kemi një lajm të mirë: tashmë mund të përjetoni filmin

Lexo me Shume