Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë duhet të bësh në qoftë se i dashuri dëshiron të eksperimentojë me meshkuj?

May 11
22:20 2016

Jepini kohë vetes

Jepini kohë vetes
Picture 1 of 7

Kjo ka qenë një bombë për ju. Duhet të qetësoheni dhe të mendoni për vendimin që do të merrni. Mos u nxitoni për të zgjedhur rrugën më të shkurtër. Ju duhet të falenderoni të dashurin për sinqeritetin dhe duhet t'i thoni se keni nevojë për pak kohë për t'u menduar.

Gjithmonë flitet për seksin më të mirë, për orgazmat ose marrëdhënien më të mirë. Por shpeshherë  shumë njerëz kanë dëshira që i fshehin brenda tyre sepse kështu mendojnë se qëndrojnë larg paragjykimeve ose thjesht nuk duan ta pranojnë. Imagjinoni pak sikur i dashuri juaj t’ju tregonte se do t’i pëlqente të eksperimentonte me meshkuj. Fillimisht do të dukej shumë e rëndë, por duhet ju duhet të jeni ajo që e mbështesni, jo ta paragjykoni. Është një dëshirë që nuk mund ta ndryshosh dhe duhet ta pranosh. Ja çfarë duhet të bëni në qoftë se gjendeni në një situatë të tillë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje