Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Brenda botës së një mashkulli që i pëlqen kur gruaja e tij kryen marrëdhënie me një mashkull tjetër

Brenda botës së një mashkulli që i pëlqen kur gruaja e tij kryen marrëdhënie me një mashkull tjetër
December 18
13:50 2016

“Nisi e gjitha si një fantazi, vetëm duke menduar se gruaja ime mund të flinte me meshkuj të tjerë…”

Por ndodhi që kjo u bë realitet për Will Cornudo-n.

Cornudo është një mashkull që i pëlqen ta shohë gruan e tij të ketë marrëdhënie seksuale me meshkuj të tjerë. Ai dhe gruaja e tij janë të martuar prej 16 vitesh dhe erdhi një moment kur ai ia tregoi edhe bashkëshortes fantazinë që kishte. “Isha i shqetësuar se asaj do ti binte njësoj si një bombë por nuk mundesha ta largoja fantazinë nga mendimet e mia. Dhe çuditërisht pas disa ditësh ajo vendosi që ne ta provojmë këtë eksperiencë. Mund të them se kam qenë shumë e lumtur që atëherë dhe që të dy ndihemi shumë të lirë pas asaj”, – ka thënë Cornudo.

Në këto 3 vitet e fundit, Cornudo ka përdorur sitet e njohjeve për të takuar meshkuj për gruan e tij. Por ndryshe nga sa mund të mendoni, ai nuk qëndron në të njëjtën dhomë, madje mashkulli tjetër as nuk është në dijeni. Gruaja kryen marrëdhënie me një mashkull në një dhomë dhe Cornudo përgjon nga dhoma tjetër. “Është gjëja me erotike në botë. Është kaq eksituese teksa dëgjoj gruan time të bërtasë me një mashkull tjetër”, – tregon ai.

“Isha shumë i lumtur që gruaja ime po bënte diçka për të më bërë mua të lumtur. Sigurisht pata një ndjesi që të shkoja e ta ndaloja, por nuk ishte xhelozi, ishte thjesht dëshira ime për të parë e ditur më shumë”, – shpjegon ai më tej.

Edhe pse hezitoi në fillim, gruas së tij po i pëlqen rutina e re dhe arrin të bëjë gjithçka si një grua single, edhe pse vazhdon të ketë një bashkëshort me të cilin ndan dashurinë e saj.

Ata kanë treguar se kanë rënë në një konsensus që gruaja është e lirë të bëjë ç’të dojë për aq kohë sa i tregon gjithçka burrit të saj. /Blitz.al/

Shperndaje