Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

5 piercing që nuk mendonit se mund të bëheshin ndonjëherë

March 24
15:58 2016

 

Të gjithëve na ka lindur dëshira, të paktën një herë, pë të bërë piercing: në veshë, hundë, vetull, buzë, në kërthizë, madje edhe në pjesë intime. Megjithatë, njerëzit janë duke eksperimentuar me pjesë të tjera të trupit. Ja cilat janë pesë vende të çuditshme që nuk ju kanë shkuar kurrë në mendje:

Etiketimet
Shperndaje

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment