Blitz | Kliko dhe Informohu

Blitz+

 Lajmi Fundit

5 pozicione që janë më të kënaqshme kur shoqërohen me vibratorë

5 pozicione që janë më të kënaqshme kur shoqërohen me vibratorë

Zakonisht vibratorët përdoren në mungesë të një partneri, por kush tha që nuk mund të përdoren edhe gjatë aktit seksual me partnerin? Madje, ata që e kanë provuar këtë thonë

Lexo me Shume

Jeni më tepër romantikë se ç’duhet? Provoni këto pozicione!

Jeni më tepër romantikë se ç’duhet? Provoni këto pozicione!

Ndonjëherë seksi është i gjithi “zjarr”, domethënë i egër, i shpejtë, i gjallë, por ka edhe raste kur pëlqen t’i marrësh gjërat shtruar…se fundja s’po të ndjek njeri nga pas.

Lexo me Shume

5 pozicione për një “treshe” që do t’ju mbajë në qendër të vëmendjes

5 pozicione për një “treshe” që do t’ju mbajë në qendër të vëmendjes

Përpos të gjitha të mirave që mund të ketë seksi me tre persona, ka një gjë që nuk shkon: vëmendja. Është gjithmonë dikush që mbetet jashtë vëmendjes ose luan rolin

Lexo me Shume

Si të flasësh hapur me fëmijën tënd për seksin

    Si të flasësh hapur me fëmijën tënd për seksin

Fluturat në stomak, shoqëria, ndihesh ose jo mirë me të mbajturit e dorës së një fëmije tjetër. Këto janë disa prej shenjave dhe mënyrave se si mund t’u flitet fëmijëve

Lexo me Shume

5 mënyrat që nuk e dini me të cilat mund të merrni sëmundje seksualisht të transmetueshme

    5 mënyrat që nuk e dini me të cilat mund të merrni sëmundje seksualisht të transmetueshme

Të gjithë e dimë që seksi i pambrojtur, domethënë marrëdhëniet seksuale pa kontraceptivë, është shkaktari kryesor i marrjes dhe përçimit të sëmundjeve seksualisht të transmetueshme (SST). Po a e dinit

Lexo me Shume

Nëse meshkujt bëjnë këto 15 gjëra, femrat do të duan seks gjatë gjithë kohës

    Nëse meshkujt bëjnë këto 15 gjëra, femrat do të duan seks gjatë gjithë kohës

Jemi mësuar që femrat të jenë ato që vënë në lojë meshkujt para se të kryejnë marrëdhënie seksuale. Është tamam si një lojë fëmijësh, por që në fund të gjithë

Lexo me Shume

5 arsyet kryesore pse njerëzit shtiren sikur arrijnë orgazmë

    5 arsyet kryesore pse njerëzit shtiren sikur arrijnë orgazmë

Studimet e fundit kanë treguar se britanikët shtiren sikur arrijnë orgazmë plot 100 milionë herë në javë. Kur e mendon seriozisht ky është një lajm rrëqethës, pasi nuk është fort

Lexo me Shume

7 pozicione që do t’ju ndihmojnë të arrini orgazmë më shpejt se ç’mendoni

7 pozicione që do t’ju ndihmojnë të arrini orgazmë më shpejt se ç’mendoni

  Sigurisht, pozicionet e shfrenuara, të paprovuara ndonjëherë dhe të reja, bëjnë që jeta juaj seksuale të jetë mjaft interesante dhe të mos ju mërzitet. Por nëse doni të kuptoni

Lexo me Shume

Ju prezantojmë me vibratorin më të ri: një flutur për vaginën tuaj

  Ju prezantojmë me vibratorin më të ri: një flutur për vaginën tuaj

Shumë njerëz gjejnë shpëtim për jetën e tyre seksuale në lodrat e seksit e na duhet të themi që është

Lexo me Shume

Seks në pishinë? Më mirë jo!

  Seks në pishinë? Më mirë jo!

  Sezoni veror është në horizont dhe të gjithë po përgatiten të kenë një fizik sa më të kënaqshëm për

Lexo me Shume

Falë Zotit që bëra botoks në testikuj…!

  Falë Zotit që bëra botoks në testikuj…!

Jam një burrë rreth të 30-tave dhe banoj në Manhattan, New York. Dhe nëse titulli ju ka bërë paksa konfuz,

Lexo me Shume

Doni të keni sukses në takimin e parë? Shikoni porno!

  Doni të keni sukses në takimin e parë? Shikoni porno!

Nëse takimet tuaja deri më tani kanë përfunduar duke ngrënë patatina ose akullore vetëm në shtrat, atëherë ne kemi një

Lexo me Shume

Gabimi më i madh që 65% e meshkujve bëjnë akoma gjatë seksit

  Gabimi më i madh që 65% e meshkujve bëjnë akoma gjatë seksit

Doni të mbroheni ndaj sëmundjeve seksualisht të transmetueshme apo ndaj shtatzënive të padëshiruara? Epo, një prezervativ është përgjigjja më e

Lexo me Shume

A na duhen qimet pubike?

  A na duhen qimet pubike?

Shpesh herë njerëzit vendosin të heqin qimet në organe të ndryshme për t’u dukur më të pashëm, më tërheqës dhe

Lexo me Shume

Studimi: Seksi i mirë të jep të njëjtën kënaqësi si të fitosh 50.000 euro!

  Studimi: Seksi i mirë të jep të njëjtën kënaqësi si të fitosh 50.000 euro!

Nëse jeni të stresuar sepse doni rritje rroge apo sepse mendoni se nuk po fitoni mjaftueshëm para, ju rekomandojmë të

Lexo me Shume

Dalin fotot e nxehta, femrat “e djegin” 8 marsin

  Dalin fotot e nxehta, femrat “e djegin” 8 marsin

As ky 8 mars nuk ka kaluar pa harbim në klubet e natës në Tiranë. Edhe pse nuk ka qenë

Lexo me Shume

Planifikova një orgji me shoqen e ngushtë dhe ishte eksperienca më e mirë e gjithë jetës sime

  Planifikova një orgji me shoqen e ngushtë dhe ishte eksperienca më e mirë e gjithë jetës sime

  Kam qenë në “club”-e striptizmi. Kam bërë treshe. Kam takuar njerëz në “club”-e, lokale, librari, koncerte, evente sportive dhe

Lexo me Shume

Jeni ndarë nga i dashuri? Mos u shqetësoni, tani mund të keni kukullën tuaj të seksit!

  Jeni ndarë nga i dashuri? Mos u shqetësoni, tani mund të keni kukullën tuaj të seksit!

Keni menduar se ka kukulla seksi vetëm femra, por në fakt jeni gabuar. Një kompani e quajtur “Sinthetics” shet kukulla

Lexo me Shume

Rrëfehet Xhilda: Unë, prostituta ku shfrynin epshet të pushtetshmit e Shqipërisë

  Rrëfehet Xhilda: Unë, prostituta ku shfrynin epshet të pushtetshmit e Shqipërisë

“Exclusive” ka treguar të dielën në mbrëmje se si funksionon rrjeti i prostitucionit në Shqipëri. Të intervistuara pas hekurave të

Lexo me Shume

Vdes pasi e zënë poshtë revistat porno të mbledhura në vite

  Vdes pasi e zënë poshtë revistat porno të mbledhura në vite

Një 50-vjeçar nga Japonia ka humbur jetën pasi është zënë poshtë nga grumbulli i revistave porno të mbledhura ndër vite,

Lexo me Shume

(FOTO) Njihuni me “motrën” ruse të Kim Kardashian

  (FOTO) Njihuni me “motrën” ruse të Kim Kardashian

Ajo quhet Anastasiya Kvitko dhe nga format e saj bombastike e kanë krahasuar me Kim Kardashian, edhe pse dukshëm bukuroshja

Lexo me Shume